Dje da kupim jeftino domene preko pejpala

Dje da kupim jeftino domene preko pejpala ako neko zna da mi napise

Cheap Domain Names-Domain Name Registration-Transfer-Renewal: NameSilo

U Mađarskoj

:klanjamse

Tamo su samo kurve jeftine

Mislim da je opet GoDaddy najjeftiniji, gledajuci svakodnevne kodove koji ti spuste cijenu i preko 50%. Trenutno mozes kupiti za $7 .com domenu plus privacy ($3 domena, $4 privacy). Nekada domene budu i $1 :slight_smile:

Samo treba spremno čekat da dođe neka akcija (kupon) i reagirat na vrijeme. Godaddy često ima akcije, pa se domene dobiju za svega par dolara (nekad i svega 1 dolar). :wink:

Slazem se, kada je bila ona akcija od $1, nisam imao nikakvih ideja niti vremena… sada samo cekam da uzmem 5-10 odmah :).

Nisam znao :slight_smile: Hvala . Do sada sam koristio namesilo i namecheap

GoDaddy Promo Codes - GoDaddy Coupons, Coupon Codes, and discount codes

Nema na cemu. Ja sam bio na dynadotu dok nisam saznao to sto si ti sada :slight_smile: - da je godaddy daleko najpovoljniji.

Ja posjecujem ovaj:
Live Godaddy Promo Codes and Godaddy Coupon List

A neznam baš, bilo u novinama da u onim bordelima 50€-€100, pola sata, sat. To mi se čine neke globalne cijene.
Možda ove uličarke “cepaju” manje:)

A kad mi web developeri tražimo globalne cijene onda nam prijete sa indijcima, e pa nek se oni idu kurvat onda u Indiju:)

Pa nije inače takva akcija limitirana na 1 domena po accountu?

Istina.

Koliko ja znam, nije.

To nisam provjeravao, ali opet :). Trenutno mozes kupiti uz kupon koliko zelis domena po cijeni od $3/domena tako da su i dalje ubjedljivo najjaci.

Meni je namecheap ubedljivo najjaci imam jedno 30tak domena na godaddy al u zadnje vreme samo namecheap

Malo sam “prošnjuhao” i saznao da nekada budu i 3 domene za $1 na GoDaddyju, kako kada. Da se ispravim na prethodni post, ponuda od $3/domena je samo za jednu po acc :(.

jel moze na godedi pejpal?

na madagaskaru kurva 5 dolara 2 sata
u panami 300 dolara al su bombe
spanija 100 evra
argenitina50-100 dolara

Lol ovaj čovjek ima 1000 života. Taman ga netko smakne i opet se rodi :cuga2: