Dobio sam FB nalog od 5000 prijatelja

Sinoc mi je stigla poruka na mail da potvrdim kod od FB naloga.Kada sam kliknuo na nalog vidim strano US ime i pomislim neko mi hakovao nalog i promenio ime,prezime,lozinku…
Postavim drugu lozinku i bez problema udjem na nalog koji jeste fejk jer je neka cica sa hot fotkama i zapratili je mnogi :rofl:.
Ne znam ko je sta radio i cackao sa mejlovima ali sam dobio nalog sa likovima koji samo cekaju hot fotke :rofl:

Ocigledno se neko poceo igrati sa FB nalozima,jer taj meil inace koristim za domene i nije mi ukljucena privatnost na godaddy,pa je neko hteo da se malo zaigra kada je naleteo na njega.

Since your last visit, 2 people accepted your friend requests.Oho :rofl:

Sve je dobro dok naši profili ne odlutaju. Pa vidi po porukama, možda te pokušava dobiti. Vjerovatno opet greška fb-a. Vratiš i mirna savjest

1 Like

Ali kome da vratim? Sta da napisem?

Samo moja mail adresa i neke slike od raznih zenskih.Ime ocigledno izmisljeno.

Možda je poslovni :joy: pa ih ima nekoliko, čekaj dok skonta da mu fali jedan profil

1 Like

Iskreno ovo moze da bude jako opasno sa nekim ozbiljnim i pravim nalogom,da je neko hakovao i postavio moju email adresu.Ja bi usao i stvorio bi se problem jer je zabelezena moja ip i lokacija…
Tu bi onda video ko je rodbina ili sl pa bi njima dao lozinku a ovako nemam pojma ko je ni sta je.

Jeste izgleda poslovni,vidim da je slala ili slao linkove na neke svoja caskanja na sajtove za odrasle. :rofl:

Ali ovo je toliko fejk profil da je neverovatno da se neko upeca i zeli caskanje.Likovi na fotkama su na svakoj slici od drugacije zenske. :rofl:
Na kraju cu ja ispasti da sam to radio :rofl:

Jesi jesi, sad se vadiš :joy:

1 Like

Kraljica si majke mi :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 Like

Niko me nije do sad kontaktirao a sam sam izasao sa naloga i neka tako stoji.

1 Like