Dobio sam ovaj mejl nije mi u cilju da pravim duple naloge i da provociram

Dobio sam poruku za aktivaciju naloga ako je greska banujte nalog.Posle svega nije mi vise nikada do pisanja na ovom forumu.

" Welcome to WM Forum - Forum za web majstore!

This is a friendly reminder to activate your account.

Click the following link to confirm and activate your new account:
https://wmforum.geek.hr/u/activate-account/6660ccd6f0d4adb048e05fe21d3ac386

If the above link is not clickable, try copying and pasting it into the address bar of your web browser."

Koristim proksi iz Rumunije ili Holandije…Optuzite me za neku izmisljenu prevaru i banujte nalog.Svakako cu se sam izlogovati.Mislio sam da ste mi vratili nalog nalivpenkalo pa sam se ulogovao ali vidim da je ovo potpuno nesto drugo.

dosadan si ko proljev osmi dan

1 Like

Znam deset puta vise nego ti.Jedino sto radis na forumu jeste da kukas.A ni to ne znas ko covek.

sto se mora dolazit na forum s proxijem?

Zbog prave IP adrese koja mi je staticna i ne menja se godinama a proksi je problem i to veliki, sto se mene tice bolje bi bila verifikacija telefonom.Video poziv i zna se ko je ko.
Ovako poklopili se proksiji i nastao problem,optuzen sam da sam prevarant a nigde da se jave oni koga sam to sve prevario.
Imaju poruke i sve pise u porukama sta sam ljudima pisao sa naloga nalivpenkalo.
Neko je prevaren od strane nekog aha ok uzme se email adresa od paypala ako je trazio uplate na paypal i prijavi policiji, oni preko tuzioca provere paypal nalog provere ime prezime, Ip adresu i optuze prevaranta.
Kao da je tesko uhvatiti prevaranta.
Toliko od mene. @Mario063 jel pao doseg opet problemi u raju. :rofl: ma da ti znas da radis ne bi padao doseg.

Uskoro ocekujemo nalivpenkalo3?

1 Like