Dobri i loši trgovci na WM forumu

Hvala na strpljenju @filo :slight_smile: preporuka za suradnju!

Profile - azymuth - WM Forum - Forum za web majstore (geek.hr)

Lose iskustvo, dogovorili projekt, cijenu, plaćanje, plaćanje u intervalima. Na kraju se ne javlja na telefon. Jako sam mu izašao u susret, rekao da cu napraviti jedan dio (srećom izgubio minimalno vremena, i izvukao pouku za ubuduće) prije prvog plaćanja, ali na kraju ništa. Niti odgovara na poruke niti se javlja na telefon.

kad se otvorio ovaj topic ponovno

evo pohvala za @brianfinch za suradnju i odrađeni posao!
preporuka!

1 Like

Da se i ja nadovezem

@Sales_Department i @Q_Line - za deset, sve kako smo se dogovorili.

2 Likeova

12 posts were split to a new topic: Ideje oko posredovanja (Escrow) kod trgovine na forumu

A post was merged into an existing topic: Ideje oko posredovanja (Escrow) kod trgovine na forumu

Sve pohvale i odlicna saradnja sa clanom @liberty, pisem clanke za njega i prvu uplatu mi je pustio “vanredno” posto mi je hitno bio potreban novac za domenu na akciji, iako nije morao.

1 Like

Narucio sam tekst od @JecaPereca
Puni iznos platio sam unaprijed. Za sada dok ne dobijem tekst nemam nikakvu primjedbu, komunikacija je ok…

Medjutim primjetio sam da se radi o istoj osobi koja stoji iza profila @Amazonac i to je ono sto mi se nije svidjelo. Jednostavno ne volim kada imam i trun sumnje u saradnike, mada ne mora to nista znaciti…

Svakako cu podijeliti taj primjer clanka sa svima koji budu zeljeli, jer vidim gore da je bio zauzet stav da se ne zeli otkrivati primjer jer klijenti nisu dozvolili, ja cu eto ustupiti tekst ostalim clanovima putem privatnih poruka.

1 Like

Pa mozda je promijenio pol, pa je sad pod ovim :joy: :joy: :joy: :joy: Vidim da je kod amazonac pisao kao musko, a sad kao zensko :grin:

1 Like

Dobio sam tekst, djeluje mi ok, gramaticki zbog mog losijeg engleskog ne mogu ni provjeriti ali ovako stilski mi je uredu. Ako nekog zanima kako izgleda tekst neka se javi u inbox

Uspesna i fer saradnja od strane @chiefwolfinjo - Tema: Facebook stranica :+1:

1 Like

hvala također sve pet :slight_smile:

1 Like

Uspesna i fer saradnja od strane @Sales_Department - Tema: Facebook stranice :+1:

Kakve to ima veze, zasto pises to ovde ako te nije prevarila nista… ispada da tebi nije bitan tekst i dogovor oko posla, vec si je unajmio zato sto je zensko, pa bi da je muvas i baris.

Ja sam isto imala prilike da radim sa takvima kao sto si ti… pogodimo posao, a onda krecu ucene… ako hoces da radis, daj broj telefona, daj sliku, javi se u LIVE… jos malo sto ne traze fotokopiju licne karte i izvod iz maticne knjige rodjenih.

PODRSKA ZA JECU PERECU :muscle: :muscle: :muscle:

1 Like

Ispade ono “nisam ginekolog al mogu pogledat” :rofl::rofl:

ove gluposti necu ni komentarisati… a pisao sam prvo jer sam mislio da bi moglo doci do prevare, cim sam primjetio to gore sto sam i pisao… kako neko drugi nebi nasjeo u medjuvremenu, cim sam vidio da to nije prevara odmah sam i napisao…

sve te tvoje nebuloze su samo tvoje i da sam tako razmisljao sigurno nebi unaprijed onda uplatio muskarcu…

Treaba da se odlucis jel ti treba tekst ili devojka… A nebuloze su ovo sto si ti pisao, a ja dobro znam sta pisem i zbog cega pisem. Ima dosta vas takvih, sto trazite tekst , pa onda i jos nesto vise, treba vas izbegavati.

i nisam pisao jer je neko musko ili zensko, vec da ima drugi profil tu na forumu… a ako nije prevara zasto dva profila? tada mi je to samo bilo sumnjivo

dobro eto neka ti znas sta sam ja trazio… lijeci se, savjetujem iz najbolje namjere… o Boze sve je popucalo :slight_smile:

Odakle ti znas da ona ima dva profila… kako znas da je taj drugi profil isto njen… nagadjas ili si siguran ???