Dobri i loši trgovci na WM forumu

Covjek te prevario i onda te jos zajeb*ava hahah

5 Likeova

nekad davno kod mene na prijemnom za fakultet uvatili djevojku neku da prepisuje i pitali je štae to ona veli ja mislila da se smije

6 Likeova

Meni se bio javio kao da želi pisati članke, reko ajde da isprobam… Uglavnom, kaže za početak 10 eura za 1000 riječi, pa kao da mu platim ako mi se svidi…

Za dva-tri dana sam dobio članak, nisam provjeravao jel kopirao, ali u svakom slučaju članak je bio dosta loše napisan. Platio sam mu da ne ispadnem govvno, ali nisam mu ništa rekao u vezi članka, jer je baš katastrofa… Nudio mi je još kao neke usluge da mi pomogne s dizajnom sajta, što naravno nema veze s vezom…

Sad gledam poruke, napisao je da je 90% sam napisao, a kao da je 10% kopirao jer je “jednostavna” tema… Ugl, nisam to ni primjetio prije jer čim sam vidio tekst znao sam da ga neću objaviti.

Nisam htio dijeliti iskustvo tu na forumu da ne ispadnem ovakav ili onakav jer momak još uvijek nema iskustva… Ali evo, izgleda da sam trebao… Iskustvo nema veze sa bezobrazlukom i kopiranjem tekstova.

p.s. ako koga zanima tekst slobodno pošaljem haha

8 Likeova

Kako ljudi plitko razmisljaju i gledaju da nekoga prevare za neku sicu (uspeli u zivotu) a mogli su saradjivati sa vama i imati redovnu zaradu.

pa ne bi mogo kad vidis da ne zna nista haja

1 Like

Dugo sam vagao dal da napišem ovo javno jer nisam od onih koji se tužakaju po forumima alli pošto moja dva pitanja u prethodnih par dana nisu dobila odgovor morao sam ovako da upozorim ostale kolege

oglasise.eu korisnik foruma nije ispoštovano dogovor! Dogovor je bio da mu odradim logo za njegov sajt sa oglasima za svoj rad - izradu logoa još nisam dobio dogovorni novac tj. plaćen!

Logotip sam mu napravio za par dana ali uplata nije (još ovo dok pišem) legla na pay pal! I da odmah dodam cifra je baš mizerna za cenu logoa (mislim…koliko para takav i logo)

Tako da svi korisnici foruma znaju sa kime kakvim slobodno ću reći prevarantom imaju posla! Ja sam pošteno sam uradio posao hoću i da mi se plati a ne da me zavlači!

Dogovorili smo se da mu odradim logo… već 3.2 2022 je pao dogovor
Par dana po dogovoru preko email-a prosleđen mu je njego logo Kada sam ga pitao kada će mi novac od izrade logoa on je rekao 9. 2 2022 reko nema frke ja te napominjem tada

Dođe 9.2 2022 kada sam ga pitao šta je sa uplatom na pay pal reče “e budem za 10-ak dana” ja reko ajde de reko nema čekaću ga do oko 20 .02 možda koji dan dva kasnije. Međutim posle 20.02 ni glasa od njega niti da se javi da mi kaže šta je s uplatom

Kontakitram ga preko PM 1.marta pišem on kaže: "aj pošalji email za pay pal " kao on zaboravio danas je 6 mart uplate još nema!

Moje mišljenje, da me dečko to jest korisnik oglasise.eu konstantno zavlači sa plaćanjem logoa i mislim da nikada mi neće ni platit

Lično ne razumem potrebu ljudi da lažu i zavlače ljude zamizerne cife ako taj neko mu učini uslugu Čemu sve to? Da je rekao iskreno, nemam para ja bih to shvatio i verovatno bi mu free odradio

Da mogu ja bih takvim ljudima takvi zabranio dolazak i objave na forumu da ne bi opet nekoga prevarili i za*ebali

P.S spreman sam ovaj post da brišem to jest zamolim moderatora da ga obriše ako dotični korisnik plati uredno logo

4 Likeova

A cim nije mjesec dana platio, sumnjam da ce se trznuti, al eto …mozda mu savjest proradi pa i posalje.

2 Likeova

dobice kad mu sajt pocne donosit pare

:joy: heheh dobra :+1: ti je ova

Ako nije velika lova u pitanju onda mozes u buducnosti dobiti dosta vecu lovu ako te sad ne isplati.
Ja cu odmah objaviti prevarante a imam ih u pm u najavi.
Za sada ih samo pustam da probaju da me prevare jer volim da gledam kako se trude.
Volim da citam njihovu klasicnu slatkorecivost.

1 Like

Iskreno nije neka velika lova (znaš ono što kažu kakav logo toliko i para)
Nekada sam radio logotipe za mnogo veće cifre i kompleksinije grafički urađene i nikad me nije niko ispalio
Al eto…opet ljudi i na tome gube obraz na sitnom novcu

2 Likeova

Kad to tako napišeš stječe se dojam da si tražio malo para za svoj rad pa onda sfušario logo i sad on neće to da ti plati.

Što ti je uopće odgovorio kad je vidio uradak. Da li je bio zadovoljan ili ne?

1 Like

Dap i to stoji… @Goci mislim da bi se uvijek trebao držati svoje cijene i raditi posao kako spada, a ne naplatiti jeftino i odraditi “lošije”… Jer on će kasnije reći Goci mi je radio, pa možeš možda i izgubiti neke klijente u budućnosti…

Ne,nisam isfuširao logo hteo sam time da kažem da samo sam mu uradio jednostavniji dizajn logoa…na to sam msilio kada sam rekao to gore navođeno .Jer ima logoa koji su tehnički grafički zahtevniji da se prave (senke, gradient, isecanja slova, uklapanja više elemenata u jedan itd…)

Inače imao je čak 3 dizajna da bira sam je odabrao onaj koji mu se sviđa i rekao sam je ok taj je dobar.
Na kraju zašto bi ja isfušerio logo nešto od čega bi kasnije eventualno mogao da imam još kojeg klijenta

1 Like

hahahah u isto vreme napisasmo :joy:

1 Like

A vidim sada, dođe mi da obrišem post hahaha

1 Like

Prodao sajt @steelmaiden , brzo smo se dogovorili, brza isplata i sve bez problema.

2 Likeova

Kupljen Instagram nalog od @d1namic nakon moje uplate, pošteno predao nalog. Sve desetke :ok_hand::blush:

5 Likeova

Kupljena facebook stranica od @s.perkovic, sve pošteno tip top. :ok_hand::blush:

1 Like

Poštena saradnja sa članom @Piratko_Piratic :blush::ok_hand: