Dobri i loši trgovci na WM forumu

sta da ti kazem… jos sam bio u razmisljanju da bude jedan od onih sto mi placaju rent za 1.4M publike… sad vidim slabo ko ima pozitivno o njemu​:roll_eyes::thinking:

1 Like

Pa nema tu pozitivno i negativno misljenje, nego je vec prevario davno jednog a evo sad i ovoga.

1 Like

nece @DavidAlaba propasti za tih 130e sto mu je duzan, ali kao kolege tu smo da se pomazemo/suradjujeml.
On definitivno ovdje nece nista vise moci ostvariti osim placanjem unaprijed pa da ga neko “izigra”

2 Likeova

Član @Lajk.Media je suspendiran trajno. Sve će se još dodatno provjeriti, ali mislim da je sve jasno. Bude se vjerojatno i @steelmaiden izjasnio.

Obrisao sam i iznešene privatne podatke javno, jer, bez obzira koliko je to pošteno i dobro u ovim situacijama, toliko je i na više načina zabranjeno, te sam zbog vlasnika foruma to uklonio.

Svakako, žao mi je vidjeti ovakve prijevare od ljudi koji su imenom i prezimenom prokazani na forumu. Ljudi, pretražujte malo prije nego nekome povjerujete na internetu.

Pa ostavio si ga sa ovim @meda

Ali u biti vec sutra ce doci sa drugim profilom…

1 Like

Nema više niti mede. Kažem, sve ćemo još dodatno pogledati ovo radim usputno preko mobitela, u gužvi sam.

Svakako, to ne znači da ga sutra nećemo naći na forumu pod imenom “šibica”. Treba pamtiti njegove prave podatke i stvari koje o njemu već znamo, kada dođe do potencijalnih poslovnih dogovora, to je bitnije.

Pratiti klanove je sizifov posao koji ne donosi nikakvu garanciju.

1 Like

A da se unVIP sekciji otvori topic sa prevarantima sa imenom i prezimenom kao i drugim podacima? Jer taj deo nije javni i nije dostupan svima.

2 Likeova

To je ok ideja, ali će konačnu riječ dati Filip.

vidiš, ovaj Međed je i od mene kupio neku malešnu fb stranicu koja mi ne treba prije mjesec dana, ali eto platio je uredno preko WU.

2 Likeova

@Zmajko25 uredno platio banner sto sam mu radio :smiley: :+1:

1 Like

@Almir997 lik se predstavio kao pisac textova za engleski i hrvatski jezik.

Kontaktira ga porukom posle razmenili brojeve pisali na watsapp, dodao ga kao autora na sajtu da postavlja textove i lik ubacio 5 textova.

Pre pocetka posla dogovorili se da budu unikatni textovi i na sve covek pristao.

Napisao pravi Text i trazio da mu uplatim da on kao vidi da sam ja ozbiljan na paypal sto sam ja i uradio posle 3 ili 4 dana jer nisam imao vremena.

Kad mu legle pare na PP covek nastavio da pise i ja slucajno usao da proverim kakve textove pise i sta znam kad on 5 textova napisao mislim u sebi ovo mi nesto mnogo brzo.

Hajde rekoh da proverim da nije negde kopirao kad ima sta da vidim do slovce covek kopirao textove.

Hajde nije problem javim mu se i lepo mu sve saopstim kakva je situacija i on mi na sve to kaze da ce se potruditi da ne kopira textove.

Proslo 4 dana covek se ne javlja saljem poruke neodgovara kad pre pogledam vidim da sam blokiran.

Tako da od @Amar997 bezite od njega klasici prevarant!!!

4 Likeova

Vrh odgovor :smiley: Nije mi jasno zasto si uopste nastavio komunikaciju posle ovog odgovora?

5 Likeova

Eh pa brate hajde reko posten decko.

Nike meni do tih para nego mi je sto pokusava budalom me napraviti!

Covjek te prevario i onda te jos zajeb*ava hahah

5 Likeova

nekad davno kod mene na prijemnom za fakultet uvatili djevojku neku da prepisuje i pitali je štae to ona veli ja mislila da se smije

6 Likeova

Meni se bio javio kao da želi pisati članke, reko ajde da isprobam… Uglavnom, kaže za početak 10 eura za 1000 riječi, pa kao da mu platim ako mi se svidi…

Za dva-tri dana sam dobio članak, nisam provjeravao jel kopirao, ali u svakom slučaju članak je bio dosta loše napisan. Platio sam mu da ne ispadnem govvno, ali nisam mu ništa rekao u vezi članka, jer je baš katastrofa… Nudio mi je još kao neke usluge da mi pomogne s dizajnom sajta, što naravno nema veze s vezom…

Sad gledam poruke, napisao je da je 90% sam napisao, a kao da je 10% kopirao jer je “jednostavna” tema… Ugl, nisam to ni primjetio prije jer čim sam vidio tekst znao sam da ga neću objaviti.

Nisam htio dijeliti iskustvo tu na forumu da ne ispadnem ovakav ili onakav jer momak još uvijek nema iskustva… Ali evo, izgleda da sam trebao… Iskustvo nema veze sa bezobrazlukom i kopiranjem tekstova.

p.s. ako koga zanima tekst slobodno pošaljem haha

8 Likeova

Kako ljudi plitko razmisljaju i gledaju da nekoga prevare za neku sicu (uspeli u zivotu) a mogli su saradjivati sa vama i imati redovnu zaradu.

pa ne bi mogo kad vidis da ne zna nista haja

1 Like

Dugo sam vagao dal da napišem ovo javno jer nisam od onih koji se tužakaju po forumima alli pošto moja dva pitanja u prethodnih par dana nisu dobila odgovor morao sam ovako da upozorim ostale kolege

oglasise.eu korisnik foruma nije ispoštovano dogovor! Dogovor je bio da mu odradim logo za njegov sajt sa oglasima za svoj rad - izradu logoa još nisam dobio dogovorni novac tj. plaćen!

Logotip sam mu napravio za par dana ali uplata nije (još ovo dok pišem) legla na pay pal! I da odmah dodam cifra je baš mizerna za cenu logoa (mislim…koliko para takav i logo)

Tako da svi korisnici foruma znaju sa kime kakvim slobodno ću reći prevarantom imaju posla! Ja sam pošteno sam uradio posao hoću i da mi se plati a ne da me zavlači!

Dogovorili smo se da mu odradim logo… već 3.2 2022 je pao dogovor
Par dana po dogovoru preko email-a prosleđen mu je njego logo Kada sam ga pitao kada će mi novac od izrade logoa on je rekao 9. 2 2022 reko nema frke ja te napominjem tada

Dođe 9.2 2022 kada sam ga pitao šta je sa uplatom na pay pal reče “e budem za 10-ak dana” ja reko ajde de reko nema čekaću ga do oko 20 .02 možda koji dan dva kasnije. Međutim posle 20.02 ni glasa od njega niti da se javi da mi kaže šta je s uplatom

Kontakitram ga preko PM 1.marta pišem on kaže: "aj pošalji email za pay pal " kao on zaboravio danas je 6 mart uplate još nema!

Moje mišljenje, da me dečko to jest korisnik oglasise.eu konstantno zavlači sa plaćanjem logoa i mislim da nikada mi neće ni platit

Lično ne razumem potrebu ljudi da lažu i zavlače ljude zamizerne cife ako taj neko mu učini uslugu Čemu sve to? Da je rekao iskreno, nemam para ja bih to shvatio i verovatno bi mu free odradio

Da mogu ja bih takvim ljudima takvi zabranio dolazak i objave na forumu da ne bi opet nekoga prevarili i za*ebali

P.S spreman sam ovaj post da brišem to jest zamolim moderatora da ga obriše ako dotični korisnik plati uredno logo

4 Likeova

A cim nije mjesec dana platio, sumnjam da ce se trznuti, al eto …mozda mu savjest proradi pa i posalje.

2 Likeova