Dobri i loši trgovci na WM forumu

Uspjesna suradnja sa @LXg :slight_smile:

Takođe, prilično brza i uspješna saradnja sa korisnikom @erminby

Preporuke za brzo i kvalitetno odrađivanje dizajna.

1 Like

Korisnik chatbalkancom neodgovoran u svakom smislu. Sve je bilo OK dok se nije došlo na temu plaćanja. Kada je trebao platiti mizernu cijenu 70 € (za redizajn teme) ne odgovara na poruke, blokira na chatu itd itd.
Ne znam da li je pametno objaviti njegovo ime i prezime jer moze napraviti novi profil na wm forumu… Alec Š.

Dakle, Alec Sabic je Chatbalkancom ? :frowning:

Sve pohvale za Martacroata, suradnja kontiunirana, na vrijeme i korektno.

Čekaj, @Zdenga, otkud ti u priči i sukobu s AleKom? Pa bio si jedan od aktivnijih u njegovoj staroj temi baš na ovom forumu. Khm, khm.

@Aceton (ex nick: IvanaM (https://wmforum.geek.hr/users/ivanam/activity)
NIKAKO ne surađujte sa njom, iz Križevaca je…
Dogovorili smo se da će ona preko nekog svog frenda poslat novce u za Facebook stranicu od 70 000 ljudi, radilo se o 3000kn.

Nakon što sam pročitao njen post: https://wmforum.geek.hr/t/prodajem-web-fb-stranicu-ljepotice-net/35617/24 koji glasi: “Puno srece u prodaji, meni je 100 E previse da dam sam za fejs.” sam odustao od prodaje njoj, jer je očito da je prevarantica, od nje sam dobio salve i salve uvreda da sam prevarant, ovo-ono…

i samnom je pokušala trgovati na tu foru, preko nekog trećeg lika jer ona bi navodno preprodala moju stranicu lol… na kraju nismo trgovali tako da ne mogu reći da me je prevarila ali da je sumnjiva to stoji…

Koji likovi, ajde odmah, mozemo odraditi prodaju lova je jos u Rijeci… i za tvoj info iz Zg sam,…
a ivane19992 ni tebi nisam htjela uplatit na racun, kolko se sjecam…

decki ste culi kad za METRO cash and carry… ???

Pun k? prevaranata na tom forumu, niko se nece susrest uzivo i uzet lovu,…jbg,…

Bdw.

na prvom linku ljepo ti pise ako si pozorno pratio postove, da me ne zanima jer nisu HR lajkovi i da nisam vidjela, niti je on stavio statistiku,…

Drugi link ljepo sam napisala, ne zanima me jer mi je pre skupo…

Onda? Wtf?

Kaj brijes, djecace !!

Zakaj koristiš više korisničkih računa?

1 Like

Dogovorili smo se da će ona preko nekog svog frenda poslat novce u za Facebook stranicu od 70 000 ljudi, radilo se o 3000kn.

Da, novci su jos uvjek u Rujeci, kod covjeka, zasto nisi dosao po cash, i zasto inzistiras uplatu na racun???

Ko koristi vise RACUNA??
ja sam jedan nick koristila IvanaM dosta dugo, pa ste me banirali, i sta bi trebala…

No pitanje je sljedece, zasto administratori ovog foruma ulaze u privatnost PM poruka i citaju iste?
Nije li t krsenje privatnosti?

Odakle ti ta Ideja? Misliš nemamo ništa korisnje čitati nego lutati po tvojim privatnim porukama? :wink: He he.
Ali, ti znaš da nije dozvoljeno imati duple accounte? A ovdje se je okupila opet ista stara (ne dobra) ekipa… :frowning:

1 Like

Može ime na PM? Ja sam iz Križevaca, grad je jako mali, pa da ju/ga izbjegavam. :slight_smile:

Nema imena, nema PP-a. Član je već baniran prije. :frowning:

P.S. Sad će se malo teže upisati ponovno. Molim kolege moderatore da također pripaze na IP-ove. :smile:

Pohvale korisniku @ngnmedia
Pišem mu članke, suradnja je ugodna i uspješna!

Pohvala za korisnika @sdeal24 , ugodna suradnja brzo rješavanje. Sve 5 za korisnika.

Uspješna suradnja s korisnikom @johnatan , pisanje tekstova.

@mycroft150 uspjesna saradnja sve korektno :slight_smile: