Potrebni suradnici za jedan odlican posao

Znaci krenuo sam vec s jednim projektom.
Bice kao informativni portal hrvatske,bice mozda 5-6 kategorija i razlikovati ce se od obicnih portala jer ce samo npr biti vijesti iz poljoprivrede,tehnologije i tako a ne one neke gluposti i vijesti nekvalitetnog sadrzaja.
Znaci treba mi jedno 3-4 Osobe zaradu cemo dijeli ravno pravno.
Znaci ja i jedan prijatelj cemo odraditi marketing i seo a treba mi jos pomoci oko sadrzaja i toga.
Prvih 3-4 mjeseca ne ocekujemo neku pretjeranu zaradu ali vec nakon 5-6mj preko 10000-20000kn ocekujemo mjesecno od reklama.
Ako ima zainteresiranih neka se jave u inbox za vise informacija

10.000 - 20.000 kn ?

Šta je tebi ?

Pa nemožeš ti za pola godine web stranicu takvu napraviti, za takvu zaradu i ako je moguće ako nisi javna kuća (tv itd) i nakon godina i godina rada…

Ne pričaj gluposti

Znaci nakon 6 mjeseci garantiram sigurno tu mjesecnu zaradu svakog sljedeceg mjeseca.
Spreman sam potpisati ugovor gdje dajem kucu ;),Znam šta radim i kako sve to ide u ovakvim stvarima sam duže.To što si ti neki pocetnik i neznas kako stvari idu i kako idu jaci projekti ja ti nemogu pomoci.

Dobro, ja samo kažem.
Ne moraš odmah da vrijeđaš.

Ali ja ne vjerujem da je to itko uspio ali dobro…

Ja te ne vrijedam,nego trazim ljude a ti mi tu stavljas neke izjave na temu za koje nemozes reci jer me niti ne poznajes niti neznas kako radim i sta radim.
Pa ako nisi znao nije mi ovo prvi projekt i imam jaku bazu znanja i znam kako to odraditi,Sve sam vec razradio cijeli plan i scenarij za sljedecih 6 mjeseci.
Ako se nitko ne javi lako cu naci neke studente da mi pomognu za neku sicu I ako bih rade da mi se jave malo iskusniji i stariji ljudi koji ce moci da rade puno radno vrijeme za razliku od studenata.
Pozz

Ne znam na šta će ličiti taj informativni portal kada ti ne znaš da se “NEMOGU” piše odvojeno “Ne mogu” ili “NEZNAŠ” “Ne znaš”

2 Likeova

Izgleda da mu zato i treba neko ko ce raditi sadrzaj.

Priznajem nisam previše dobar s hrvatskim jezikom jer sam zavrsio talijansku skolu,ali zato znam šta radim i ne obracam paznju na gramatiku jer nisam covjek koji je obrazovan hrvatskim sistemom nego talijanskim pa engleskim,ali eto slucajem sam u hrv roden i ostao tu kasnije zivjeti.

Sretno s projektom.

Kada kazes da imas jaku bazu znanja - mislis na do sada odrađene projekte koji su se u praksi pokazali ovakvima kao sto bi trebao biti ovaj (10-20k/mjesec kuna na HR trzistu) ili nesto drugo?

Novce ocekujes od Adsensa ili bas od reklama?

1 Like

Ako si ti alec IZF foruma, onda ti mogu reci da je ovo jos jedna tvoja nerealna ideja.Mislim moguce je da dodjes do te svote novca jedino ako ulozis toliko u marketing drugi nacin ne vidim.

Zaradu ocekujem iskljucivo od privatnih reklama,sponzora i partnera.
Nema sanse da se te pare zarade s adsensom na domacem portalu.
Drugo uložiti cu nekih 5-10k u pocnu reklamu i vecinu zarade cu dalje ulagati.

pa… ovo ce ti biti jednako izazovno, a vjerojatno i teze namaknuti reklamama nego adsensom. a znas i sam koliko je realno to namaknuti adsensom u HR. Ugl sretno, trebat ce ti.

Hvala,ma vec znam kako doci do oglasivaca i vec sam u kontaktu s njima jer sam imao slican projekt koji sam kasnije prodao za dobar novac,jer sam imao neke obaveze a nisam mogao vise sam voditi,zato i pokrecem ovaj i trazim pomoc da se sve odradi kako treba.

Hmmm kad bi to bilo tako lako kako kažeš, već bi do sad bio milijunaš. Bilo je na tisuće ljudi koji su se kleli u svoj projekt i da će zarađivati tisuće na mjesec. U svakom slučaju puno sreće.

Ako bude zarada 4k, večinu budeš ulagao za dalju reklamu, ostane 1k na 6 osoba, ili misliš ulagati svoju zaradu u dalju reklamu?

Decko ima suplju i nemogucu pricu.Ovo je samo jedna od njegovih ideja.Neke od prethodnih su bile Pokretanje nove trazilice, registracija vlastitog nastavka za domene i sl.

Mislim da ova tema kao i projekat nemaju nikakve logike sami po sebi.

Uglavnom sretno.

Mislim svoju zaradu ulagati.
Belmin tko si ti da si uzimas za pravo govoriti o meni i mojim idejama?
Kao prvo ovo mi je 3 ideja.
Prva je bila turisticki portal koja i dalje funkcionira a druga je bila informativni portal.
Tako da si me zamjenio s nekim sigurno jer sam ti vec rekao da nisam s izf jer niti neznam sta je to.

Ne volim glumiti inspektora ali si mi dao povoda.

http://prntscr.com/56x11f http://prntscr.com/56x1l7

Nemoj samo reci da se radi o Photoshopu.

1 Like

da zovem se alek ili se pise alec uglavnom dode na isto.
Znaš li koliko ima ljudi na svijetu s istim imenom?

Lol,Pa dobro nemaju svi isto znanje i pogled na projekt niti isti budzet.