Dobri i loši trgovci na WM forumu

Nisi razumeo. Ja sam pisao tekstove za njega, a o tome ne pise, samo je napisao da sam trazio novac unapred, a fakticki me je optuzio da mi je poklonio spisak keyword-a za dzabe, koje ja nisam ni iskoristio.

Za cenu za koju pises je tekst korektan, imao je gresaka oko clanova i malo spelovanja. Ja sam pisao o odnosu prema klijentu, to mi se nije svidelo jer si me izradio.

Pa dobro, prvo je to trebalo da napises, a i ti si malo odugovlacio sa narudzbom ako se dobro secam, u medjuvremenu mi je lik narucio clanke i to je to.

Pa evo čist dokaz šta ti radiš,objaviš temu kako tražiš nešto ja ti se javim i onda ti meni nudiš da ja tebe finansiram tj. da ja tebi plaćam članke

Pa lepo sam naveo u oglasu da trazim nekoga za finansiranje projekata, ne da meni placas clanke, nego da pokrenemo zajedno sajt, ja da vodim sajt i da radim sve oko njega, a ti da ulazes u clanke u zajednicki sajt.

Upjesna transakcija sa @Samardzic_Bat_S

on uplatio, ja mu dao “robu”. Sve zavrseno za 3 minute.

1 Like

Sve peporuke, brzo i efikasno.

1 Like

Pozdrav svima, uspješno iskustvo sa @Lampa2011 , sve proteklo bez problema :smiley:

Pohvale za odrađen posao člana foruma @steelmaiden
Korektno plaćen dogovor za objavu članka na mom web-u (IT link building)

Ako netko želi reklamirati vlastiti" IT web" ako se poklapa sa mojiom tematikom, slobodno se javite

Pohvale za člana @ brianfinch za uslugu dovođenja Facebook fanova.
Više nego korektno odrađen posao.

1 Like

Takodje pohvala za @steelmaiden istina covek je poznat kao posten ali eto da se zna. :smiley:

BTC za EUR

1 Like

Pohvale za suradnju sa članom @liberty . Kupio je site od mene. Sve prošlo 100% korektno …

1 Like

Sve pohvale za @Martacroata ! Odrađen rewrite članaka na sajtu za 32 članka po sasvim korektnoj cijeni. Svaka čast!

1 Like

Hvala na strpljenju @filo :slight_smile: preporuka za suradnju!

Profile - azymuth - WM Forum - Forum za web majstore (geek.hr)

Lose iskustvo, dogovorili projekt, cijenu, plaćanje, plaćanje u intervalima. Na kraju se ne javlja na telefon. Jako sam mu izašao u susret, rekao da cu napraviti jedan dio (srećom izgubio minimalno vremena, i izvukao pouku za ubuduće) prije prvog plaćanja, ali na kraju ništa. Niti odgovara na poruke niti se javlja na telefon.

kad se otvorio ovaj topic ponovno

evo pohvala za @brianfinch za suradnju i odrađeni posao!
preporuka!

1 Like

Da se i ja nadovezem

@Sales_Department i @Q_Line - za deset, sve kako smo se dogovorili.

2 Likeova

12 posts were split to a new topic: Ideje oko posredovanja (Escrow) kod trgovine na forumu

A post was merged into an existing topic: Ideje oko posredovanja (Escrow) kod trgovine na forumu

Sve pohvale i odlicna saradnja sa clanom @liberty, pisem clanke za njega i prvu uplatu mi je pustio “vanredno” posto mi je hitno bio potreban novac za domenu na akciji, iako nije morao.

1 Like