Dobri i loši trgovci na WM forumu

Evo ga moje iskustvo, nakon sto smo dogovorili saradnju. Poslao sam mu KWe za gotovo ceo niche sajt a onda od jednom nema vremena jer ima stotine narucenih tekstova…

I sta je ovde problem? Nisi hteo ni ti da mi uplatis 10 evra unapred a dao si mi uputstva kao da treba doktorsku disertaciju da ti pisem, o dronovima, nikad ne bih pokrenuo sajt o tome. Ako vec saljes ovu prepisku, napisi da li si bio zadovoljan onim clancima koje sam uradio ranije za tebe, ispadni dzek.

Zar je bitno da li bi ti krenuo sajt o tome ili ne? Normalno da dajem uputstvo, tako se narucuje tekst :wink:
Btw. tekstovi nisu bili za sajt o dronovima vec je to trebalo da bude za ovaj sajt http://dartsguide.net/

Pa ne, kazes da si mi dao komplet keyworde kao da sam hteo da ti ukradem ideju, a nisam. Samo sam trazio 10 evra unapred koje nisi hteo da uplatis.

Naravno da ce klijenti koji mi uplate unapred da imaju prioritet, to nije nista cudno.

Nigde nisi naveo koliko hoces unapred. Nije ni bitno, ja sam prilozio svoje iskustvo i tjt.

Hvala ti zemljace na pomoci, ko ce kome da pomogne ako ne Srbin Srbinu.

Pa trazio sam ti 10-ak evra, nisam ti trazio milion evra unapred valjda.

Pod pomoc mislis da lazem za tebe? To ko je odakle me najmanje interesuje, jedino zatucani i ograniceni ljudi se vode time ko je odakle. Za mene je svako covek dok ne dokaze suprotno :slight_smile:
Inace nisi naveo sumu koliko trazis.

U suštini tvoj je posao da pišeš tekstove,a ne da se pitaš ko radi kakvu niche i da li bi ti to pokrenuo ili ne.

2 Likeova

Ma ok, rekao si da sam ti trazio unapred novac, ali kazi barem da li si zadovoljan onim tekstovima o dronovima od ranije.

Nisi razumeo. Ja sam pisao tekstove za njega, a o tome ne pise, samo je napisao da sam trazio novac unapred, a fakticki me je optuzio da mi je poklonio spisak keyword-a za dzabe, koje ja nisam ni iskoristio.

Za cenu za koju pises je tekst korektan, imao je gresaka oko clanova i malo spelovanja. Ja sam pisao o odnosu prema klijentu, to mi se nije svidelo jer si me izradio.

Pa dobro, prvo je to trebalo da napises, a i ti si malo odugovlacio sa narudzbom ako se dobro secam, u medjuvremenu mi je lik narucio clanke i to je to.

Pa evo čist dokaz šta ti radiš,objaviš temu kako tražiš nešto ja ti se javim i onda ti meni nudiš da ja tebe finansiram tj. da ja tebi plaćam članke

Pa lepo sam naveo u oglasu da trazim nekoga za finansiranje projekata, ne da meni placas clanke, nego da pokrenemo zajedno sajt, ja da vodim sajt i da radim sve oko njega, a ti da ulazes u clanke u zajednicki sajt.

Upjesna transakcija sa @Samardzic_Bat_S

on uplatio, ja mu dao “robu”. Sve zavrseno za 3 minute.

1 Like

Sve peporuke, brzo i efikasno.

1 Like

Pozdrav svima, uspješno iskustvo sa @Lampa2011 , sve proteklo bez problema :smiley:

Pohvale za odrađen posao člana foruma @steelmaiden
Korektno plaćen dogovor za objavu članka na mom web-u (IT link building)

Ako netko želi reklamirati vlastiti" IT web" ako se poklapa sa mojiom tematikom, slobodno se javite

Pohvale za člana @ brianfinch za uslugu dovođenja Facebook fanova.
Više nego korektno odrađen posao.

1 Like

Takodje pohvala za @steelmaiden istina covek je poznat kao posten ali eto da se zna. :smiley:

BTC za EUR

1 Like