Dobri i loši trgovci na WM forumu

Za cenu za koju pises je tekst korektan, imao je gresaka oko clanova i malo spelovanja. Ja sam pisao o odnosu prema klijentu, to mi se nije svidelo jer si me izradio.

Pa dobro, prvo je to trebalo da napises, a i ti si malo odugovlacio sa narudzbom ako se dobro secam, u medjuvremenu mi je lik narucio clanke i to je to.

Pa evo čist dokaz šta ti radiš,objaviš temu kako tražiš nešto ja ti se javim i onda ti meni nudiš da ja tebe finansiram tj. da ja tebi plaćam članke

Pa lepo sam naveo u oglasu da trazim nekoga za finansiranje projekata, ne da meni placas clanke, nego da pokrenemo zajedno sajt, ja da vodim sajt i da radim sve oko njega, a ti da ulazes u clanke u zajednicki sajt.

Upjesna transakcija sa @Samardzic_Bat_S

on uplatio, ja mu dao “robu”. Sve zavrseno za 3 minute.

1 Like

Sve peporuke, brzo i efikasno.

1 Like

Pozdrav svima, uspješno iskustvo sa @Lampa2011 , sve proteklo bez problema :smiley:

Pohvale za odrađen posao člana foruma @steelmaiden
Korektno plaćen dogovor za objavu članka na mom web-u (IT link building)

Ako netko želi reklamirati vlastiti" IT web" ako se poklapa sa mojiom tematikom, slobodno se javite

Pohvale za člana @ brianfinch za uslugu dovođenja Facebook fanova.
Više nego korektno odrađen posao.

1 Like

Takodje pohvala za @steelmaiden istina covek je poznat kao posten ali eto da se zna. :smiley:

BTC za EUR

1 Like

Pohvale za suradnju sa članom @liberty . Kupio je site od mene. Sve prošlo 100% korektno …

1 Like

Sve pohvale za @Martacroata ! Odrađen rewrite članaka na sajtu za 32 članka po sasvim korektnoj cijeni. Svaka čast!

1 Like

Hvala na strpljenju @filo :slight_smile: preporuka za suradnju!

Profile - azymuth - WM Forum - Forum za web majstore (geek.hr)

Lose iskustvo, dogovorili projekt, cijenu, plaćanje, plaćanje u intervalima. Na kraju se ne javlja na telefon. Jako sam mu izašao u susret, rekao da cu napraviti jedan dio (srećom izgubio minimalno vremena, i izvukao pouku za ubuduće) prije prvog plaćanja, ali na kraju ništa. Niti odgovara na poruke niti se javlja na telefon.

kad se otvorio ovaj topic ponovno

evo pohvala za @brianfinch za suradnju i odrađeni posao!
preporuka!

1 Like

Da se i ja nadovezem

@Sales_Department i @Q_Line - za deset, sve kako smo se dogovorili.

2 Likeova

12 posts were split to a new topic: Ideje oko posredovanja (Escrow) kod trgovine na forumu

A post was merged into an existing topic: Ideje oko posredovanja (Escrow) kod trgovine na forumu

Sve pohvale i odlicna saradnja sa clanom @liberty, pisem clanke za njega i prvu uplatu mi je pustio “vanredno” posto mi je hitno bio potreban novac za domenu na akciji, iako nije morao.

1 Like

Narucio sam tekst od @JecaPereca
Puni iznos platio sam unaprijed. Za sada dok ne dobijem tekst nemam nikakvu primjedbu, komunikacija je ok…

Medjutim primjetio sam da se radi o istoj osobi koja stoji iza profila @Amazonac i to je ono sto mi se nije svidjelo. Jednostavno ne volim kada imam i trun sumnje u saradnike, mada ne mora to nista znaciti…

Svakako cu podijeliti taj primjer clanka sa svima koji budu zeljeli, jer vidim gore da je bio zauzet stav da se ne zeli otkrivati primjer jer klijenti nisu dozvolili, ja cu eto ustupiti tekst ostalim clanovima putem privatnih poruka.

1 Like