Dobri i loši trgovci na WM forumu

Zasad sam surađivao samo sa sime_zd i samo najbolja iskustva imam.

Imao sam pozitivnu saradnju sa TomislavomS - čova je ok skroz, a već sam to napisao negdje u jednom treadu. Prodao sam mu 10 unikatnih članaka za forum i on je sve uredno platio.

Trgovao sa clanom <[cyber]> sve pohvale

5+

Još ću ispasti jedini negativac uz ovog prevaranta, a tu sam jedan od najstarijih članova. :smiley:

Trgovao sa Šimom. 5+!

Ma zajebancija, nisi negativan ali malo manje :cugi: nebi škodilo :slight_smile:

Evo, ja bih ovdje istaknuo odličnu suradnju sa Šimom. Dečko je korektan, profesionalan i vrijedan. Bravo Šime, samo tako nastavi. Nadam se da ću ponovo surađivati s tobom! 5+ i rep+

[quote=“webjumfer”]Ok trgovanje : :eu:

Mrcina
Šime
Josip Balic
antelaca
<[cyber]>
Bihwebmaster[/quote]

Dodao bi na popis TomislavS , trgovanje 5.

p.s.
bilo bi dobro trnac da ovu temu staviš gore da nemože padati dolje…neznam kak da se drugačije izrazim, valjda me kužiš :zhuja:

sticky? :smiley:

E da :slight_smile:

[quote=“mrcina”]S obzirom da će u temi uvijek bit chata (neko nekog pohvali, on mu zahvali, neko nekog optuži, pa se drugi brani, itd…) ne bi bilo loše da se u prvi post stavi popis pozitivaca i popis negativaca.

Ili to (popis) ne bi bilo loše u zasebnu temu stavit, stickat je i lockat.

Moj prijedlog, pa vi vidite. :D[/quote]

:derese:

TomislavS.
Napravili smo jednu manju transakciju, sve pohvale, vrlo srdacno i vrlo profesionalno.

Sime_zd
Nismo radili (jos) konkretne transakcije, ali u par pitanja se pojavila potreba za suradnjom, i sime je bio i vise no srdacan te adekvatno brz i voljan pomoci.

Sad kako pokusavam vec neko vrijeme kupit neki fan page, pa ganjam ove FB mahere okolo, dok rijesim nesto napokon, budem i za to komentirao. :hico:

Evo da i ja nešto kažem, svi ga hvala hoću i ja :slight_smile:
Nisam nešto aktivan i neda mi se baš pisati po forumu, ali naravno često pratim svakojake nebuloze koje se pišu, no jedna jedina osoba s kojom sam stupio u kontakt Šime :slight_smile:
Imao sam nekoliko pitanja vezano za neke informacije i čovjek mi fino odgovorio.
Što se suranje tiće, trgovao je on od mene, a ja od njega još nisam, eto toliko :slight_smile:

Pozz.

[quote=“Borg”]Evo da i ja nešto kažem, svi ga hvala hoću i ja :slight_smile:
Nisam nešto aktivan i neda mi se baš pisati po forumu, ali naravno često pratim svakojake nebuloze koje se pišu, no jedna jedina osoba s kojom sam stupio u kontakt Šime :slight_smile:
Imao sam nekoliko pitanja vezano za neke informacije i čovjek mi fino odgovorio.
Što se suranje tiće, trgovao je on od mene, a ja od njega još nisam, eto toliko :slight_smile:

Pozz.[/quote]

Dario?

Pohvalio bih korektnost i ažurnost na doduše maloj stvari u radu s @renato100 :slight_smile:

Skoncentrirajte se na transakcije koje su uključivale NOVAC jer je to trgovina. To što vam je netko riješio neki problem ne znači da je korektan TRGOVAC.

hm, da li mi je obrisan post il ga nisam ažurirao nemam pojma al ajd dobro,
odrađen mini posao plaćeni za
renato100 ažurnost i koreknost na prvom mjestu od njega, ocijena +5

rep +++

[quote=“mikibm”]hm, da li mi je obrisan post il ga nisam ažurirao nemam pojma al ajd dobro,
odrađen mini posao plaćeni za
renato100 ažurnost i koreknost na prvom mjestu od njega, ocijena +5[/quote]

Da, ja sam obrisao jer nije bilo naznačeno da se radilo o plaćenom poslu.

Šta rep+++

rep.hr je dobio +++ ili što?

Zyex, daj se uozbilji.