Dobri i loši trgovci na WM forumu

100% legit LOL (20 karaktera)

Samo rijeci hvale za @erminby !

Cekam momka @pjesme od ponedjeljka da napravimo kupoprodaju naloga, doticni nije bio u stanju odgovorit na skype ili u inbox ,SORRY starac ne zelim prodat’’ ili ,trenutno sam negdje i ne mogu obavit prodaju’’ (čekam ga par dana da mi javi).
ps. BUDITE KOREKTNI i odgovorite bez obzira dal’ zelite nesto kupit/prodat ili ne…

Hvala!

@Milica_Rajkovic

Odlicna suradnja, malo se odužilo oko odobravanja naloga za Milicu ali sve u svemu dogovor je bio ispoštovan. Preporuka

Lijep pozdrav svima.

Posebno ću izdvojiti jednog člana s kojim surađujem već mjesecima, a to je @imemperor1.
Osim što je suradnja izvrsna, plaćanje brzo, još moram dodati da čovjek ima veliko srce pomogavši mi u teškim trenucima, bez oklijevanja.
Platio mi je unaprijed tekstove koje mu inače redovno isporučujem već gotovo godinu dana kako bi mi pomogao u nevolji.
Ovo ne zaboravljam, nikada. Pa ni tada.
Puno ti hvala @imemperor1

2 Likeova

Hvala puno, drago mi je da mogu pomoći.

Inače, Marta je super pisac, poštuje dogovor i rokove i dobro piše, tako da sve preporuke. :slight_smile:

1 Like

Brza i ugodna suradnja sa korisnikom @imemperor1, sve je proslo bez zamjerke, covjek je pouzdan i mogu garantirat za njega, preporuke 10/10. :slight_smile:

1 Like

Takodje mogu potvrditi sve isto za člana @tim121. Sve prošlo u najboljem redu, brzo i efikasno. :slight_smile:

1 Like

Sve pohvale za @imemperor1 , sajt je uzet prosle nedelje, sacekao transfer domena sa jednog na drugi registar i evo ga sajt radi. Sve je proslo brzo i lagano. Preporuka. Ovo mi je druga saradnja sa njim!

1 Like

Sa @Jeronimo034 isto uvek do sada bila dobra i korektna saradnja bez ikakvih problema, tako da sve preporuke.

1 Like

Ne preporučujem saradnju sa @nogometne1 , prevarant obični…

Jel da. Pa nisi dao ni br racuna.

Haha pa zar nisi skonto da se radi o liku nkpodovi - ako ga se sjecas :smiley:

Pa kako skužiš te stvari?

sve vise sumnjam a sada sam skoro pa uvjeren

belmin je covjek iz sjenke, siva eminencija ovog foruma

cuvajte se

remember remember the fifth of november

Po stilu pisanja, a pored toga postoje jos neke stvari.

Evo sjecate se OSMan-a (aka Mirko) za avatara je imao Linux pingvina, a covjek o Linuxu nikad rijeci nije progovorio o forumu.Ima tu jos jedan lik sa avatarom Pythona, a nikad ni rijeci o Pythonu, a ni programiranju opcenito :))

A koliko se sjecam nkpodovi === fperic === nogometne1

@korisnik9758789 je - forum je moj :slight_smile:

I naravno prica o visku love, puno love i sl. je dobar trik za provaliti :slight_smile:

4 Likeova

Djesi belmine ljudeskaro stara. Mozda sam ja Mirko. I doci cu ti u snove. Podto nemozes zivjeti bez mene ljubavi

Sve pohvale za @rdamorei , dobar i korektan forumaš…

1 Like

@MuamerWP hvala sve rijeci pohvale i za tebe :smiley:

1 Like

Uspješna suradnja ostvarena s @Lora! Napisala sam joj nekoliko članaka; upute su bile jasne, a isplata brza. Svaka pohvala!

Također već neko vrijeme surađujem s @Lampa2011. Dobra komunikacija, poslovi odrađeni bez ikakvog problema. Preporučujem!

1 Like