Dobri i loši trgovci na WM forumu

Je li to cijena za strani ili domaci jezik?

Za domaći. Mogu ti napraviti i test besplatno. Skupljam kapital za jedan projekt pa nastojim 18h dnevno popuniti sa radom, a ostalih 6 h na spavanje. :slight_smile:

Hvala ljepa, predpostavljam da komuniciramo preko skypea jer nemogu sad odmah povezat o kojem poslu se radi, ali lijepo mi je cuti pohvale, samo jako!!!

P.S. Skype mi je u zadnjih nekoliko mjeseci koma, pogledam ga kad stignem, odnosno kad se sjetim jer mi steka, rudarim s vega karticom na tom kompu 24/7 i onda skype ponekad zeza, ne dostavi poruke pa ih ponekad vidim kasno, cak i dan dva. Ako je to slucaj onda me uhvatite na email [email protected] ili ovdje na PM, redoviti sam clan ovog foruma i jako aktivan pogotovo u temama gdje nema kruha, hehe

Pridružujem se pohvalama za @dadaas odličan pisac. Sarađujemo skoro dvije godine i nikakvih problema, sve fer i korektno. Tekstovi stižu na vrijeme, gramatički ispravni, istraženi, čak ponekad dobijem i sugestiju za poboljšanje samog teksta.

Za kvalitetan, optimizovan sadržaj, ugodnu komunikaciju i lak dogovor topla preporuka.

1 Like

i? kakva je situacija?

2 Likeova

Čeka KANTIĆA da dođe.

Subota je, ne rade banke u Austriji uopste :joy::joy:

Sacekaj 3. Septembar :joy:

4 Likeova

01.09. payday, ali isplate jos nema, cekam cekam u pripravnosti.

Rekao je 01.09. ali nije rekao koje godine :thinking:

1 Like

Evo koliko ovo postaje igrokaz… @Aleksandar.Innsbruck izjasni se ovdje pred svima zašto nema obećane uplate? Rekao si da ti je bankovna kartica blokirana prošli mjesec jer si puno trošio, a to nema veze sa subotom nego sa datumom, i sada je taj novi mjesec sada je taj 01.09.

U ponedeljak salterski radnici vode decu u skolu, dobijes u utorak :joy:

2 Likeova

Bilo bi uredu banovati takvoga da nebi ponovio isto…pogotovo vip je clan i lagano ce netko opet popusit.

1 Like

Ne radi ni PayPal subotom :confused:

3 Likeova

Ne stigne covjek uplatiti od dva posla sta vam je :joy:

2 Likeova

Ako mu znaš adresu ili broj telefona, najbolje da prodaš taj dug ljudima koji će ga znati i moći naplatiti bez obzira koji je dan i kakvo mu je stanje na PayPal

momak se krajnje opušteno ponaša … šta zapad uradi od čovjeka, sve mu nirvana

2 Likeova

Ovdje sa momcima iz balkana nije bilo problem u istom danu uplatit 100 200 i vise eura za poslove koje bi dogovorili… No ne razumijem ti sta vec vices da trazis projekte od 15k, a covjeku ne uplatis pisljivih 100eu… 100eu…:smirk:

3 Likeova

to je kad hoćeš da se ■■■■š a da ti ne uđe

1 Like

Nije, nego ti ne znas kako stvari funkcionisu “gore” :smiley: :smiley:

1 Like

Banka koje rade 24 sata ima u Srbiji a kamo li u Austriji odes u neki trzni centar i eto ti banke, inace kapiram da u Austriji novac ide na bankovni racun a ne na ruke pa nije to divlji zapad, i sam si rekao da ces prvog imati novce na racunu/kartici samim tim mozes automatski povuci na paypal pa ne kapiram i nije mi bas jasno zasto ti je potrebna banka.

TESKO ONOM KO JE PRIHVATIO DA TI RADI AMAZON SAJT, a i od tog sajta ti nece biti nista bolje da si ulozio da nadjes neke kurve tamo po Austriji i da im platis da se skidaju na livejasmin i bongacams mozda bi i zaradio nesto, inace sa ovoliko neodgovornosti bolje se ti batali internet marketing i zaradjujuj milione u “Austriji” a pusti nas neuke da sitnicarimo :stuck_out_tongue:

2 Likeova