Dobri i loši trgovci na WM forumu

Ti tamo vjerovatno radis u sank i peres case, ako su te i za to zaposlili posto sa tim ponasanjem i to je za tebe premija. I ne lupaj mali mnogo nego ispostuj taj dogovor, jer da radis u dvije firme ima bi popisanih 100e da mu uplatis i ne bi se bruka za toliko. I da ista vrijedis i valjas, neki drug bi te za toliko ispostovao i uplatio mu mjesto tebe pa mu ti vratio, no sa tim razmisljanjem svojim vjerovatno nemas nikoga. Ti kao da niko od nas nije bio nidje i nije vidio nista, no jedini si ti otisao nedje dalje i uspio u zivotu.

4 Likeova

Ako uspehom smatramo da rintas dva posla na gradjevini i pranju WCa onda je baustelac uspeo :smiley:
Gadja se nekim silnim ciframa a bruka se za pisljivih 100e…
Lepo ja kazem, cobanin ostaje cobanin gde god da ziveo.

2 Likeova

Uspjesna saradnja sa @tim121 sve preporuke.

htio sam ovo napisati ali nmg da se sjetim je li to onaj aleksandar koji je spominjao hiljade

Takoder, da pohvalim korisnika @Sceko na brzoj i uspjesnoj suradnji, covjek mi dao hosting uz sajt i napravio kratki video tutorial za umetanje igra… :slight_smile: :stuck_out_tongue: 10/10

1 Like

Ma da bre… Dosao gde ljudi zaradjuju ozbiljne pare i proserava se kao da je doktor nauka a ne obican fizikalac…

Da ne zaboravim da pohvalim i @Martacroata

1 Like

Da to je taj baustelac koji je svima nudio da uplati za kavu i cigare, a ni tad nije nikom uplatio :joy:

Bitno da smo mi u banana drzavama, a imamo za platiti poslove koje trazimo od nekog :smiley:

1 Like

Ajmo sada malo spustiti tenzije, barem do 01.09., kada je Boris već rekao da će pričekati. Svi iz ovoga trebamo nešto naučiti, a od daljnjeg prepucavanja u ovoj temi neće biti ništa bolje nikome. Pustimo sada da vrijeme odradi svoje (brzo će to proći), pa onda možemo napraviti konačni zaključak.

6 Likeova

Nažalost, imam loše iskustvo sa userom @Crnokosa Malo kasno reagiram, ali tek sad su mi trebali članci koje je “napisala” u 3.mjesecu. Ovo što sam za sad pregledavala je sve copy paste-ano sa drugih stranica. Tako se ne pišu članci. Preporučam vam da ju ne angažirate ako ne želite da vas Google penalizira zbog kopiranog sadržaja.

3 Likeova

Također jako loše iskustvo, prvo copy paste, pa drugi put sve dostavljeno članci bez kvačica. Nisam htio ništa komentirati odmah, no sada da se i ja izjasnim kada se ovo ponavlja. Zaobilaziti! :slight_smile:

2 Likeova

Zato se obratite @Martacroata i ne brinite.

:wink:

1 Like

@Crnokosa više nije član foruma, kako drugi članovi ne bi imali takvih problema. U budućnosti predlažem da se odmah s takvim stvarima izađe u javnost, jer poslati copy/paste članak ne može se dogoditi slučajno, niti se ikako opravdati, a u međuvremenu su vjerojatno još neki članovi prevareni.

3 Likeova

Mislim da me je trazila za 1000 rijeci 5US, no ocito je mislila na copy-paste content, tako da mi je sada logicnije da za 5US dobis 1000 rijeci kopiranog sadrzaja. Trebala je samo naglasit da radi kopipejst. :smiley:

Ja baš mislio da testiram pisanje, tražila 1$ na 100 reči, ali sreća pa sam video ovo na vreme. :slight_smile:

Preporuka za @dadaas do sad preko 1000$ porucenih tekstova od njega, uvek u roku gramaticki ispravno i korektno :slight_smile:

Ja saradjujem sa njom i desilo mi se na.pocetku da je tipa 15% bilo da nije unique, ulozio sam prigovor i ispravila je sve odmah. Od tada sve ide kako treba. I dalje mi pise i nemam problema.
Mozda si @Monika.B mogla sa njom da resis problem, meni za svaki prigovor/ispravku odmah odradi sve.

1 Like

Isto sa tom clanicom imao problema radi copy/paste. I losa iskustva sa pojedincima koji su samo nestali. Zato dajem glas za @Martacroata jer stvarno azurna i clanci su joj odlicni !

1 Like

U početku ja ti mogu pisati za 1$ na 100 riječi, čisto da pokažem znanje i iskustvo u pisanju, kasnije je cijena veća, no članci su napisani po seo pravilima i kvalitetno. :slight_smile:

Tko me jednom zajebe, kod mene vise nece dobit priliku :slight_smile: Ne toleriram ovakve stvari. Pregledala sam vecinu clanka koji mi je poslala i svaka recenica je bila kopi pejstana. A ako jednom ima obraza za varat ljude onda ce se to vjerojatno i ponovit. Ili mozda ide ako prođe prođe pa velik broj ljudi ni ne provjerava jel kopirano i zadovoljni su pa ona ulozi minimum truda i zaradi pare, a ako netko skuzi da kopira onda pocne pisat kako treba.