Dobri i loši trgovci na WM forumu

dobro eto neka ti znas sta sam ja trazio… lijeci se, savjetujem iz najbolje namjere… o Boze sve je popucalo :slight_smile:

Odakle ti znas da ona ima dva profila… kako znas da je taj drugi profil isto njen… nagadjas ili si siguran ???

ukucao njegovu email adresu koju je dao za paypal u pretrazivac ovog foruma. i onda tu vidim da je u jednom postu tu adresu dijelio javno na forumu sa profila amazonac… eto tako “sveznalice”

Da bre ja treba da se lecim… a ti sto napadas nekoga bez razloga ne treba da se lecis. ccccccccccc daleko bilo. Ovde bi trebalo da se pisu topici samo ako hoces nekoga da pohvalis ili da kazes da te je prevario, a ne ovakve gluposti.

pa evo ti meni sada reci ko je koga napao i optuzio za nesto? ja tebe ili ti mene? prosula ili prosuo si se i pomiri se sa tim :slight_smile: u zdravlje i sto se ovog tice vise ne pisem, jer ne zelim spamati temu

Ja mislim da si ti ZENA… ljudi sumnjam da je ovaj 3wNet zensko , a predstavlja se kao musko

Ala ti lazes cccccccc daleko bilo

vlasnik foruma moze vrlo lako utvrditi moje puno ime i prezime, jer sam se registrovao sa mailom od .ba domene, jednostavno moze vidjeti moje licne podatke, nista ne krijem tako da… pusti se suplje

Ti sledeci put kada budes trazio pisca za clanke, obavezno da navedes da mora da bude zensko i da se slika sa onom verifikacijom i da ti posalje slike :joy: Ono kada lik na tehnoloskom forumu trazi ribe za muvanje ccccccccc

Vlasnik foruma kada bude hteo da uvede obaveznu verifikaciju, on ce je uvesti za sve clanove, nece je sada posebno zbog tebe uvoditi. Ja samo smatram da je ono sto si ti gore pisao cist SOVINIZAM

(Fotografija je uklonjena - screenshot iz privatnog razgovora)

pametnom dosta, tebi bas i nisam siguran, ali neka ja lazem, ovo svi mogu provjeriti…

1 Like

Molim admine da ovakve rasprave (i ovu moju poruku) obriše iz ove teme a vi se raspravljajte preko poruka!

1 Like

Ajde smirite strasti. Niko nije silovan putem privatnih poruka, nema tu nikakvog šovinizma, a ako netko koristi dva profila na forumu, prije svega to je zabranjeno pravilima foruma. Isto tako baca sumnju na moguću prijevaru, jer zašto bi nekome trebalo dva profila na istom mediju? Ne vidim da se dotičan član igdje branio, niti jedan profil se nije javio. Neka rasprava stane s ovim postom.

4 Likeova

Tako je, pametnom dosta a tutanota je mail operater gde svako moze da ima mejl , ajde ne lupaj vise

To stoji da je zabranjeno, ali pogledajte na osnovu cega je on zakljucio i optuzio je da ona koristi dva profila, na osnovu sajta tutanota koji sluzi za mejlove. Takodje bi trebalo da bude zabranjeno i da neko nekoga optuzi za nesto bez ikakvih dokaza. A ovo zensko-musko, musko-zensko smatram zovinizmom, a moze i da se podvede pod mobingom.

U oba slučaja je identičan mail na navedenom servisu.

Jel se ti pravis ili si stvarno?
Lepo ti je pokazao da amazonac i jeca pereca pisu sa iste mail adrese, znaci ne sa samo tutanota vec i ono ispred je isto, kapiras?

3 Likeova

To nisam odmah videla, jel nije bio ceo tekst linkovan, vec samo domen, ali i dalje ne vidim razlog da pise o tome ovde ako nije prevaren. Ovde treba da se pise kada je neko prevaren, a ne o sumnjama dal je neko musko ili zensko. A taj tekst me je topic me je iziritirao jer sam ja imala slicnih problema, gde su mi razni likovi trazili slike da im saljem. Ne vidim kakve veze ima dal je neko musko ili zensko ako treba da ti pise tekst. Ako ti je napisao tekst i ispostovao dogovor onda je to to…A duplim nalozima bi trebalo da se bave administratori , a ne korisnici. Neka uvede obaveznu verifikaciju i kraj.

Molim da s ovim postom stvarno stanemo s ovom raspravom jer se vrtimo u krug bez poante.

Mislim da član @3wNet ništa nije napravio krivo što je napisao da ženski profil na forumu ima svoju mušku verziju jer koriste isti mail, te upozorio na moguću prijevaru. Činjenica da se niti jedan profil od toga nije branio zapravo prešutno potvrđuje njegovu teoriju.

To nema veze sa šovinizmom. Nitko nikoga u ovoj situaciji nije tražio nikakve slike, niti je na ijedan način diskriminirao ijedan spol. To se jednostavno nije dogodilo. Žao mi je ako si imala nekakva loša iskustva, ali ti to očito sada stvara paranoju i boriš se za pravdu člana koji očito krši pravila ovog foruma.

7 Likeova

Gdje ovdje pise da li je neko musko ili zensko?

Odluci se da li sam musko ili zensko, jer jedino ti ovdje to potenciras… Prije ovog tvog posta sam bio manijak, a onda odjednom zena… Procitaj prije nego sto napises i bice sve ok…

Izvinjavam se sto pisem ponovo, ali moram. Oblacen sam bez ikakve potrebe i zelim ovim tekstom da zavrsim ovu raspravu.

1 Like