Dobri i loši trgovci na WM forumu

Ja bih pre protumacio da ovde neko pomocu laznog predstavljanja pokusava da dobije posao jer je na prethodnom profilu izgubio reputaciju.

1 Like

Nema “paranoje” barem kod mene i svi vi dobro znate sta ja hocu da kazem… inace koriscenje istog mejla za posao i primanje uplate nije nikakav dokaz. Sta ako Jeca Pereca ima decka ili druga i zajedno rade pisanje tekstova i na isti mejl primaju porudzbine i placanja preko paypala. Jednostavno nije u redu da se neko proglasava krivim i da se baca sumnja na njega, ako ne postoje dokazi, a svi saradnici su zadovoljni radom tog clana i nikada nije nikoga prevario.

Ovo je zadnje od mene.

Gle Maja, ti sad ulaziš u priču “šta ako je” i braniš “teorijama zavjere” osobu koja sama sebe ne brani. Dva profila koriste isti mail, je, dokaz je da se radi o istoj osobi, osim ako ne dokaže suprotno. Zabranjeno je pravilima.

Zašto je onda u redu proglašavati nekog krivim (šovinistom) i bacati sumnju na njega, ako ne postoje nikakvi dokazi za to?

Neka tako ostane.

4 Likeova

Postoje dokazi, pisao je u Dobri i losi trgovci, o necemu sto nema veze sa tom temom, ovde treba da se pise ako je neko prevaren ili ako nekoga hoces da pohvalis, a ne o tome da ti sumnjas na ovo ili ono… A ako imas neke sumnje na dupli profil , onda se obratis adminu, a ne pises ovako javno.

I jedan isti nalog ne moze da koristi isti mejl, nebi mogao da otvori nalog. Prema tome to nije tacno, a da dve osobe koriste isti paypal mejl nije zabranjeno, evo ja sa svojim deckom koristim isti paypal mejl i sta ???

Provjerio sam… @Amazonac i @JecaPereca nemaju istu IP adresu, te ne koriste proxy, tako da nema nikakvih naznaka da se radi o istoj osobi, a koriste li isti Paypal za naplatu, u to ne bi ulazio jer to nije protivno pravilima foruma. Takodjer, @3wNet molio bi da se sadrzaji privatnih poruka ne iznose javno (@mrcina morat ćemo to ubaciti u pravilnik ako već nismo).

Šovinističke izjave od @majaja neću komentirati.

Moje sovinisticke izjave, zato sto branim prava zena ??? Dobro vazi

Daj mi molim te pokaži te šovinističke objave i ja ću se posuti pepelom.

Ne trebaš ti govoriti što se treba ovdje pisati.

Već postoji nešto pod što to može ići.

1 Like

Izvinjavam se zbog krsenja tog pravila, post izbrisite. Nemam tu naviku da dijelim poruke javno, ali u ovom slucaju sam se morao “braniti” od laznih optuzbi i dokazati da govorim istinu.

Na osnovu njegove poruke, drugi su krenuli sa sovinistickim porukama, na racun pola…

Pocni da se polivas pepelom

Kakve ja sad veze sa ovim imam… I vasom raspravođ

Pa ako nisi ti pisao onu poruku, onda nemas nikakve i nije ovo rasprava, ja samo branim prava zena.

Pa mijenjanje pola je vecinom legalno, ne znam kakav sovinizam spominjes…

A @steelmaiden rece da ovo nije ista osoba, i ne znam cemu rasprava pogotovo u ovoj temi.

A ovo necu ni da komentarisem… ovo je ono u stilu , ja sam ovde admin i neces ti da mi odlucujes sta cemo mi ovde da pisemo, ovo je ono pretnja BLOKADOM uvijena u celofan ccccc…

On nije autor tog posta. A taj post i nije toliko šovinistički koliko si digla buku.

Dokaza nemaš, a nastaviš li u istom tonu s optužbama bez pokrića, borbama za prava gdje ih nitko nije kršio i bahatim odgovorima kao što je ovaj, mislim da ću po prvi put koristiti ovlasti moderatora u ovakvim raspravama. A onda traži da te @steelmaiden pomiluje (riječi pomilovati nije šovinistička).

Tako je, i ja sam šovinist. Da si muško, nikad ti to ne bi napisao.

1 Like

Evo sta sam rekla, hhahaha e moj @steelmaiden koga si ti postavio za admina… a ne moras ti da me brises, sama cu da odem sa foruma , jer necu da bude na forumu gde se krse prava nas zena.

prodajem drva povoljno, dostava na kucnu adresu🙄

4 Likeova

a cek? jesam li ja zena ili nisam, nije mi vise jasno?? :smiley:

Likujte sada slobodno kada su vam administratori to dozvolili, bravo SOVINISTICKE SVINJE vasa je pobeda CAO !

2 Likeova

I tako to… odoh spremati ručak, pozdrav.

4 Likeova

Pre nego odes da spremas rucak mene obrisi sa foruma, posto u podesavanjima profila nema opcije za gasenje naloga. A taj sarkazam ostavi za svoju zenu ili devojku sta vec imas, meni nisi zabavan uopste.