Domaći hosting za web stranicu - online filmovi

Našao sam na kompu web koji je prije davno, davno bio online (gledanje filmova online), treba mi domaci hosting provajder koji mi neće suspendirati uslugu dakle radi se o sream filmovima filmovi neće biti na mom serveru.

Još usput da li se na takvim stranicama smije koristiti adsense, ako ne tkoja je najbolja alternativa

Adsense je zabranjen a ja bi preporučio adcash popup oglase za takav sajt,

1 Like

Ok, a da li netko zna nekog Hrvatskog hosting provajdera koji dozvoljava takve stranice ili nekoga dobrog u Srbiji, Bosni

inside.hr, bladevps.net, serverhr-hosting.hr
ovi sigurno dozvoljavaju svakakve sadržaje

Sve ili velika vecina hosting firmi nepravi problem sa filmovima koji su samo embedovani na sajt, ja ti preporucujem contabo.com mislim da se tako zove firma i ona se nalazi u Njemackoj, ja bih nase firme zaobiso jer ako imas 100 ljudi na sajt onda je ok ali ako imas vecu posjetu i opteretis im server onda je sve problem

Najbolji dokaz da je contabo.com dobar sto filmovizija ima kod njih server

jos cu se malo raspitati pa cu odluciti

contabo je skup. onda neka ode kod strato.de ili serverloft.eu ili hosteuropa.de

Na serverloft.eu ima dedicated server i root server, koja je razlika

dedicated je dedicated, a root server je virtualni dedicated server

Znaci hetzner i nije onda bas dobar jer za server im pise root serveri. Dali je bas velika razlika izmedju root i dedicated servera?

Root server je jos dosta nedefiniran pojam i svaka hosting tvrtka ga koristi na neki svoj nacin, kod hetznera je root server dedicated unmanaged server. Root server je u biti server(virtualni ili “pravi” fizicki dedicated) ali koji nije managed, imas root pristup i o sevmu se moras brinuti sam, od instalacije OSa, sigurnosti do nadgledanja hardware.

Hetzner je odlican, ali za moj ukus malo preskup jer sve osim golog servera moras nadoplacivati, a osim toga imaju i dosta zajebanu politiku otkazivanja servera i sl. U svakom slucaju ima i boljih od njega.

dedicated je jedino resenje za ovako nesto, kazem iz iskustva jer imam jedan takav sajt. Imao sam mozda prvi mesec pre 2 godine obican hosting i jako je bilo usporeno (a priznaces to iritira). Samo dobar dedicated, koji se dobro podesi i stavi odredjena zastita je resenje. Al to i kosta naravno.

Napravi prvo plan, stavi na papir troskove, pa procene zarade i to je to…

Za takve stvari drzi se dalje exyu drzava. Uzmi hosting ako treba u Malaziji. U svakom slucaju preporucujem ti Contabo.com dozvoljavaju sve zivo a dataceter je u Minhenu.