Domain Rating 0 ili jako nizak

Imam web stranicu ciji je domain rating jako nizak, postavljao sam dofollow i nofollow linkove ali nije pomoglo. Neki saveti?

Trebas dati malo vise informacija. Koliki je DR i kojim alatom ga provjeravas, koliko si linkova s razlicitih domena postavio i koliko je vremena proslo od tad.

Koristim ahrefs-ov tool, domain rating je 0, postavio sam na otprilike 10 razlicitih domena u proseku po jedan ili dva linka. Proslo je 2 nedelje.

Strpljenje je vrlina :slight_smile:

1 Like

Imas besplatan ahrefs webmaster tools koji he malo detaljniji, samo ucitas njiihov kod na svoju web stranicu pa tamo prati je li ahrefs uopće učitao te nove linkove.

Probaću hvala, i hteo sam da pitam da li imate neke savete za bolje rangiranje na Google-u?

Kao osoba koja se bavi SEO optimizacijom više od 10 godina imam jedan jedini savjet:
Neka ti sadržaj bude originalan i koristan posjetitelju odnosno imaj na svojoj web stranici sve što ima konkurencija kao i ono što oni nemaju.

2 Likeova

Google inace nije briga za Ahrefs i njihov DR
I trebat ce ti vjerovatno puno vise od tih 10 linkova da bi se stvari pocele micati sa mjesta…

1 Like

ih. Mi svi mislili google sve to bazira na ahrefsu

1 Like

Nisam se tebi ni obracao