Domene sa ključnom riječi Coin i Crypto prodane po odličnim cijenama

sta sam ja dobrih balkanskih domena kupio prije 10-15 god, boli glava kljucne rijeci pukao grdnu lovu na njih, sad ih polako pustam da isteknu… jer nema kome da ih prodam. nasi ljudi ce radije da registruju nesto-online ili nesto1, nego da daju 100$ za domen koji po meni vrijedi vise of 1000$… jbg. :slight_smile:
naucio sam lekciju i produzio dalje…

Iskreno, nikada nisam predprodavao domene osim za vlastite sajtove. No, unazad 1-2god kupio sam par desetka domena, nešto sa domacim keywordsima a nesto sa stranim. Nekako sam optimistican u vezi kripto domena. Kako trziste kriptica raste tako je potreba za kripto domenama cesca a vjerojatnost da bas tebe “pogodi” je sve veca, ko zna… :slight_smile: Ak’ nista drugo, mozda koja posluzi na neki novi projekt.

cryptosglobe.com sam jos pazario, pa nek stoji :slight_smile:
@mitok valja li? :slight_smile:
Izgubih sat vremena zivota preturajuci po registru i sve zauzete ove crypto domene…Bas neka navalica :smile:

1 Like

Ja sam 2 sata trazio ako ti je za utjehu :smiley:

Ne. Sorry :slight_smile:

Možda nekom bude interesantna, ali realno, nije dobra. Nekad se svašta može prodati i nije nemoguće da je prodaš, ali ja je ne bih niti registrirao, sorry.

1 Like

cryptoglobe.com je oko 3k$ ako me secanje dobro sluzi, tako da mozda i ovo mozda moze da ode :slight_smile:

Jeronimo034 sve je moguće, ja mislim da će se kad tad prodati

1 Like

Bilo bi dobro, nada poslednja umire :slight_smile:

Ja ne bih registrirao niti CryptoGlobe.com, a bolja je nego CryptosGlobe.com. Mislim da je neki član foruma prije kojih godinu dvije prodao DroneGlobe.com ili nešto slično za parsto hiljada dolara, ali vrijednost je dolazila od weba, ne od domene jer niti DroneGlobe.com domena nema nikakvu posebnu vrijednost.

Jedna od čestih grešaka je da ljudi vide da je neka domena na prodaji za $x,xxx pa misle da njihova slična vrijedi bar $xxx.

Ako ja sad registriram fgdgvdfgdfdd.com i stavim je na prodaju za $5,000, jel to znači da fgsdgvdfgdfdd.com (koja je jako slična) vrijedi bar $100 ? Naravno da ne :smiley: Ne vrijedi niti jedna niti druga niti $1.

CryptosGlobe.com možda nađe kupca, ali generalno nije dobra, sorry.

Nema zasta sorry, ovo je lov u mutnom i nista vise. Bacim par desetina $ na neke domene koje mi oko uhvati, pa ako se proda super ako ne nikom nista :slight_smile:

…to je ok :slight_smile: