Domene sa ključnom riječi Coin i Crypto prodane po odličnim cijenama

U zadnje vrijeme najviše se prodaju domene sa ključnim riječima coin i crypto, dostižu vrtoglave xxx,xxx $ cijene.

Kripto valute su uzele veliki zamah u svijetu domaininga.

Sinoć je prodana po mom mišljenu glupava domena OneCoin.org, da… .org… za 2,000$ putem Sedo.

AppleBitcoin.com je prodan za 1,999$, CryptoAffiliates.com za 11,999$

Tako da navalite, regajte coin i crypto domene i pravac Sedo. Možda vam se posreći da 99 centi pretvorite u par hiljada.

1 Like

kupio sam gro domena, neke su stare po 3-4 mjeseca neke 1god+, uz to sam uzeo keywordse za balkansko trziste poput bitcoinzarada.com, cijenabitcoina.com, kakozaraditibitcoin.com, cryptolider.com, ugl. odlicni keywordsi, ne namjeravam se baviti pisanjem blogova i sl. no mozda ce se netko htjet okušat u tome pa ce imat prilike kupit neku dobru domenu. :slight_smile:

1 Like

Ja upravo registrovao https://www.lascoins.com/ i uploadao neki sample bzvz.

1 Like

Ja imam coinaffiliate.co i coinaffiliate.net, onda cryptocoins.associates , ccoins.store, ccoins.world i cekam mozda registrujem jedan bas dobar :slight_smile:

Regao i www.lascryptos.com kad je bal nek je maskenbal. Btw evo neke prodate za DN Journal:

CryptoTrading.com
$35,000

CryptoWallet.net
$15,750

CryptoReport.com
$12,690

CryptoFolio.com
$4,700

BitcoinInc.com
$3,750

FortressCoin.com
$2,650

1Blockchain.com
$2,000

Bitcoin-Exchanges.com
$5,519

CoinFans.cn
$2,000

CryptoWorld.com je nedavno prodana za $195,000 :wink:

Tu u sredini teksta se mogu vidjeti samo neke od prodaja crypto related domena u zadnjih mjesec dana.

Ja sam u zadnjih manje od godinu dana prodao samo par crypto related domena i ukupno zaradio $xx,xxx iznos. CryptoWorld.com koja je evo nedavno prodana za $195,000 je kupljena za samo $15 u 2011. :slight_smile: Netko ju je registrirao 2004. godine (što ga je koštalo desetak dolara), ali se naravno nije odnosila na kriptovalute jer tada nisu postajalo nego vjerojatno na kriptografiju općenito. Onda ju je taj tadašnji vlasnik 2006. godine prodao za $485, a taj koji ju je tada kupio ju je prodao 2011. za samo $15. Tako da je ovaj zadnji kupio domenu za samo $15 u 2011. godini i sada je prodao za $195,000 :wink:

1 Like

E to je posao :slight_smile:
Jel zna neko kako da registrujem .uk domen? Namecheap me odbija jer nisam drzavljanin uk…

Probaj na GoDaddy.

co.uk može bilo tko, ali nisam siguran za .uk

Poslušaj što ti kažu u Namecheap. :blush: :o:

Ma mnogo dobra prilika @c3po ista takva us je sad na aukciji vec na 15k$ …A ovo mogu da uzmem za par dolara :slight_smile:
Probacu @mitok na godaddy da vidim dal moze, mora da ima neki nacin.

To samo možda izgleda kao dobra prilika. Ja, eto, znam da nećeš sigurno profitirati sa .uk domenom niti sa .us. :o:

Mislim da se ne trebaš truditi niti ako bi prošao bez UK državljanstva.

Pretpostavljam da se radi o domeni koja je slobodna u uk, a zauzeta u .co.uk. Ako je tako, nemaš pravo na .uk domenu jer vlasnik .co.uk domene s istim imenom ima pravo mislim do nekog datuma u 2019. uzeti .uk i tek ako je do tada ne uzme onda može netko drugi uzet .co.uk. Ja sam naišao na slobodne .uk koje bih sigurno lako prodao za $xx,xxx iznos, ali naravno da su one rezervirane za vlasnika .co.uk :wink:

A .ca ? Kako stoje stvari sa tom registracijom?

Moraš biti državljanin Kanade ili imati registriranu firmu tamo.

Isto je i za .us, ali Kanađani su puno stroži i puno veća šansa je da ćeš ostati bez .ca domene nego bez .us domene ako je uzmeš sa fake podacima. Naravno, i .us ti mogu uzeti, ali za .ca je puno sigurnije da će je uzeti.

Njih imam nekoliko, mislim na .us, ranije sam ih uzimao. Oces da ti kazem sta je slobodno pa ako imas nekoga da registruje da dobijem procenat od prodaje? :smiley: Top domen, takav .us je sada 15k ako se dobro secam.

Nije mi problem legalno uzeti .uk domenu, ali uz taj uvjet treba biti i .co.uk slobodna inače ne možeš uzeti .uk :wink: Čak i da tehnički prođe, sigurno ostaješ bez domene u kratkom roku, a refunda u tom slučaju nema.

Pogledaj jel .co.uk zauzeta. Sigurno je :slight_smile:

Ma mislio sam za .ca a ne za .uk. Da zauzeta je .co.uk

Ako misliš da je ta .ca stvarno jako dobra onda je uzmi sa fake podacima i riskiraj tih par dolara :wink:

Toliko je dobra da vredi pokusati :smile:

…Sretno :slight_smile:

1 Like