Dostava robe u Bosni za 3-5 dana - moguce?

Lightinthebox “kaze” da moze da dostavi produkt recimo za BiH u roku 3-5 radnih dana


Evo neka bude centar Sarajeva ali ja mislim da je to nemoguce, ako je neko narucivao molio bih da potvrdi ovo.

Hvala

Jest 3-5 dana, ali ne pise da ti doda jos 40-50€ na dostavu.Tek kad uneses podatke izbaci ti opciju da biras nacin dostave, ovaj od 3-5 dana bude 40-50€

Sad sam se registrovo i vidim da je to ona najskuplja opcija, ali i ova free kaze da moze da stigne i za 10 dana sto je ponovo nemoguce jer treba i 30-40 dana iz kine

To ti je sve estimated dostava. Moze doc za 5, a moze se i oduljit na 30 dana. Jedino kad platiš nešto skuplju dostavu onda imaš neku garanciju da će doći u zadanom roku. DHL express je najbrži, meni je za dva dana znalo doci iz velike britanije za BiH.

Koji od ovih kineskih najbrze dostavlja za BiH? Aliexpress je katastrofa jer se ceka da posalje 10 dana i da stigne jos jedno 30 dana

To je sad kao da si napisao da je pik.ba spor… Aliexpress nije prodavač nego stranica preko koje se prodaje i brzina ovisi o prodavaču. Meni je za HR zadnjih par narudžbi bilo poslano u roku od 2 dana, a bilo je i onih koji su unutar par sati poslali.

1 Like

@blackeagle pa dobro sad… mislio sam na te sto prodaju na aliexpress naravno.

Meni zna doći u HR u roku dva tjedna s Aliexpressa s normalnom besplatnom dostavom. Ovisi o prodavaču. U svakom slučaju, za brzu dostavu od nekoliko dana moraš platiti dodatno. Možeš možda pronaći i tu istu stvar ako ima u nekom europskom skladištu, pa je dostava brža.

pusti tu priču hahahah možda će i doći u bih za 5 dana, ali će u upravi za indirektno oporezivanje stojati još najmanje 10 dana hahahha

Jedan slucaj- ako je tracking broj valjao, proizvod stigao iz Kine u Bosnu (Srajevo pokazuje kao zadnji put ocitano) za 7 dana… Kontam, nikad brze… Da ne duzim prico, jos sam 10-ak dana sacekao dok nisam dobio proizvod

1 Like