Dropshipping - dobra ponuda za social media marketare

Zbog povećanja obima posla i novih ideja, nudim dropshipping saradnju za sve zainteresirane.

Bavim se uvozom i prodajom obuće na prostoru BiH (ponuda važi i za druge zemlje).
Uvozim markiranu obuću iz EU Calvin Klein, Tommy Hilfiger, US Polo, Timberland, Gaelle Paris i još par drugih brendova.

U poređenju s konkurencijom u BiH jeftiniji sam za minimum 25 do 30 eura po paru, zato sam brzo razvio online prodaju, a u svom gradu gradim novi poslovni objekat gdje ce biti i fizička outlet trgovina.

Trenutno želim da razvijem dropshipping mrežu i zaposlim par osoba, koje će na principu dropshippinga sarađivati sa mnom.
Uslovi:

  • Na svoje cijene nudim 25 eura zarade po paru.
  • Ne radimo ispod dogovorene cijene, nego svi držimo istu (najbolja na prostoru BiH).

Neki moj prosjek je na 200 eura FB/IG ads minimum 40 prodatih pari (inače nisam neki expert u oglasima).

  • Za Hrvatsku:
    Ukoliko ima osoba sa područja RH koje bi se htjele okušati, dva puta mjesečno sam na potezu Županja-Zagreb-Bregana i Županja-Osijek-Beli Manastir, tako da može lična isplata u cashu.
  • Za Srbiju:
    Isplate isto moguće lično na području Sremske Mitrovice, Šida, Beograda i Novog Sada.

Ukoliko neko ima mogućnost slanja u Srbiji ili Crnoj Gori moguća dostava u pogranične krajeve, kao i u skladišta u Bijeljini, Zvorniku i Trebinju.

Za sve dalje informacije javite se na Viber/WhatsApp 387603312198.

1 Like

Lepo bi to bilo u Srbiji ali u Srbiji prijave distributeri i zaplenjuju markiranu robu.

Zaplenjuju Tursku i Kinesku robu, sve sto uvozis iz EU i uradis izvozne carinske u EU, ne smije niko ni pogledati barem je tako u BiH, mogu uzeti i dokazivati da li je original, s druge strane za fake robu ne mozes raditi papire u EU, tako kad pokazes uvozne papire, mogu se samo okrenuti i otici ili se praviti budale sto ti dobro dođe da ih tuzis i uzmes im pare.

Ovde u Srbiji zaustavi policija rutinski pregled,pun gepek firmiranih patika - zaplena,kazna…tako pricaju preprodavci u ukviru Srbije koji prodaju firmirane patike i robu preko kupujem prodajem sto je u rangu dropshipinga.
Ovako rade:
Uzmu robu od prodavaca po pijacama uslikaju postave na kupujem prodajem i kada neko naruci samo proslede od prodavaca na pijaci koji dalje salju kupcima.Ovi posle uzmu kes od prodavaca na pijaci…
Zaplenjuju robu i jednima i drugima kada ih navataju.

Prodaja na crno, bez racuna to je logicno da ce uzeti ne samo firmirane patike, nego svaki proizvod.

Naravno i ako vozis robu, a nemas nikakav racun sta ce prvo pomisliti? Pa da si je ukrao negdje i oduzeti je.

Pa ne znam da li bi se prodaja preko tebe tretirala legalno i kako.Ti si firma iz druge drzave a ima legalnih distributera u Srbiji.

Ma ne bi ja ni izvozio za Srbiju, mozda posle nekad, ali bi otvorio firmu u Srbiji i radio direktno uvoz u Srbiju, ne isplati se to uvoziti u BiH, pa onda u Srbiju, jer se placaju duple carine, dupli PDV, duple spedicije i na kraju nema te nigdje.

Ovo je cisto za BiH, sad krece sezona i ko zeli moze lijepo zaraditi, a od uloga ima samo reklamu.

Pa spomenuo si Srbiju i gradove.