Drustvena mreza / chat

Neko zainteresovan za pravljenje i vodjenje chata kojeg sam u planu poslije pretvoriti u drustvenu mrezu…Zainteresovani mogu dobiti detalje…Suradnja samo za one koji vole ovaj tip web stranica i app :wink:

Ne gubi vrijeme :smiley: ( 20 karaktera)

Dobro ti @Zdenga govori nemoj trositi vrijeme na to.

Moj savjet ti je rade si kupi kurs na udemy tipa ovako nesto i proucavaj
https://www.udemy.com/course/complete-react-developer-zero-to-mastery/

Ako bas zelis kreni ovim smjerom
Rade si onda kupi ovakvu skriptu koja ima sve gotovo

Uz ovu aplikaciju takoder mozes kupit i Android i IOS skriptu

Ne trosi na obicnu mrezu i obican sajt ,odmah kreni na p0rno, s3x i dolari pokrecu svet ,

LOL Kralju Sektor koji ti radi je odličan.
Samo cijepaj :slight_smile:

Takve stvari kad planu , znaš šta imaš.
Samo cijepaj

Raširi to korijenje koje imaš na što veći dio . uživaj tu smo

ovakvi komentari su mi motivacija

Pozdrav,
radim nesto novo imam neke nove ideje,imam iza sebe uspijesnih projekata …

Nisam razumio vasu prvu recenicu…Lp za vas

HAHAHA ZDENGA motiviše ljude tako sto im kaže nešto tako.
Ljudi se onda još više nafuraju i pokažu da mogu napraviti tako nešto .
Nema jače motivacije nego kada ti neko kaže da ne možeš nešto :smiley:

1 Like

Može link u pm od tvog webprostora ?

1 Like

Prika, ne pričam gluposti bio sam u tome :grinning:.

Nema tu mjesta vjeruj mi.

A @atraktiva moj ti je savjet bio dobronamjeran da ne trošiš svoje vrijeme i novac , poznajem ljude koji su izdvajali xx.xxx € za clone sajtove plaćali reklame avazu i klixu po 1 000 BAM pa ništa od tih projekata nije bilo.

Moraš napraviti nešto što niko nema primjer dernek.ba ako se sjećaš ako si ga zapamtio uopšte prodali su ga za x.xxx.xxx € nekom Indijcu čini mi se kada je počeo dolaziti fejsbuk na naše prostore.

U pravo vrijeme su vidjeli kada treba stati i prodati jer mu se bliži kraj.

Nakon toga su pokrenuli pik.ba. I pogledaj gdje su sada :grinning:.

Imaš steila na ovom forumu koji je vlasnik geek mreže ima milione posjeta na sajtovima i posjeduje chat stranicu pa neka ti kaže koliko ima zarade od nje.

Sjetiti ćeš se mene kad ga obrišeš jer je neisplativo :joy:

2 Likeova

Hvala na savjetu prijatelju moj…
Ipak su to bile clone skripte ja pricam o necemu novom i veoma sam svjestan da je tesko uspjeti sa drustvenom mrezom.
Budućnost pripada onima koji vjeruju u ljepotu svojih snova. - poruka koja je bila na api.ba tj. na stranici kreatora dernek.ba mreze…
Vjeruj da sam upucen i vise nego sto mislis oko dernek.ba prije 10 godina sam se igrao sa tom skriptom i sve je od toga pocelo :smiley:


Posto si spomenio i geek chat a i dernek.ba evo i jedna slikica skoro nesto sto sam radio, tu sam i dobio neki osjecaj da bi se nesto moglo uraditi od nule.Tu je kombinacija codychata i naseg starog dernek.ba dizajna nikad zaboravljenog.
ovaj simpaticni chatić je zanimljiva skriptica steta sto je kriptovana :smiley:
Ovo radim zato sto volim a ne da zaradim imam neke druge stvari koje mi donose novac…
Naglasio sam da trazim nekoga ko voli ovo sve…
Pozdrav za tebe i svako dobro!

Ja sam se zacidio koliko je popularan chat na nasim prostoruma. Ato se tice zajednce ja to savjetujem nisha da bude neka. Mi pravimo neku biznia zajednicu ali na gotovom rijesenju.

Glavnw opcije su nam pitaj/odgovori, forum, oglasi za posao, drugi biznia oglasi. Korisnici mogu da medjusobno komuniciraju. Osvajaju poene kakd god naprave nesto.