Dvoznak.com

Ima li netko iskustva iz prve ruke? Slučajno sam naletio i zainteresirao se. Vidi se da je uloženo dosta love i pažnje u cijeli projekt, piše da 30ak ljudi dnevno piše oko 150 prognoza a i vidim da je dosta love uložena u oglašavanje.
Sadržaj se naplačuje i nije baš jeftin.
Zanima me najviše ako postoji netko sa iskustvom odigravanja listića, može li se biti u plusu na kraju mj.?

Imaš i emisiju 1x2, pušta se na dosta regionalnih kanala na tv-u. Ako su baš toliko u plusu šta se onda na sajtu nebi pohvalili s koliko su krenuli i koliko sada imaju, pa bi se možda i ja zaintereisrao.

Ima, klikneš na prognoze i onda lijevo odaberes dane koji su vec završeni pa izracunas predviđeni ulog i dobitak sam.

Ispravka, u desnom stupcu su sve staistike kroz vrijeme, ukupan ROI za svo vrijeme je +8,5%

Ukratko nemoze se.

Udugo:
ako su oni tako dobri i ako imaju tako mnogo novaca koje su ulozili u reklame, zaposlenike, etc etc, pa nebi bilo bolje da tu ogromnu lovu mnoze sa tih 10% unedogled.

i 8,5% ROI je smjesan roi… imas likove na netu koji ti daju roi i preko 20% i daju zabadava, samo je problem sto mogu nestat i nikad nisi siguran da je on sad s tim pickom pri zdravoj pameti…

95% ljudi nemoze dobiti na kladionici, 4% koji mogu su bookiji i 1% su oni koji se skrivaju u podrumu…

Mislim da sam skužio da varaju na na statistici, bilo mi je nešto nelogično i išao sam zbrajati sve uloge i dobitke za Listopad i dobio sam broj od -21 jedinicu a njima piše + 75.02.
Kažem mislim jer sam u digitron unio oko 700 brojeva i moguće je da sam negdje pogriješio ali 90% sam siguran da nisam.
Ako je tako trebalo bi ih prijaviti inspekciji jer se radi o prodaji na lažnoj statistici, dnevna članarina košta 30 kn. Ako netko ima volje neka pokuša sam zbrajati sve dane u tablici lijevo Arhiva prognoza: Listopad 2012 na linku dvoznak.com: adresa za pametno klađenje

zar dan nije nešto oko 1-2€

btw. ako se planiraš kladiti prati ekipu sa payingsafer.com iako se ne kladim nešto previše osobno su mi najbolji.

[quote=“mestro67”]zar dan nije nešto oko 1-2€

btw. ako se planiraš kladiti prati ekipu sa payingsafer.com iako se ne kladim nešto previše osobno su mi najbolji.[/quote]
Je kad kupiš godišnju pretplatu. Kad kupuješ dnevnu onda je 30kn.

Ne znam zašto mislite da nije moguće dobiti?
Znam osobno likove koji žive od kladionice. Naravno, ulaže se ozbiljna lova, ulaže se ozbiljno vrijeme u analize, i ne ide se na brzo bogaćenje, već se ostvaruje nekakav dobitak prateći sva pravila klađenja.

[quote=“ilistes”]Ne znam zašto mislite da nije moguće dobiti?
Znam osobno likove koji žive od kladionice. Naravno, ulaže se ozbiljna lova, ulaže se ozbiljno vrijeme u analize, i ne ide se na brzo bogaćenje, već se ostvaruje nekakav dobitak prateći sva pravila klađenja.[/quote]

nije nitko rekao da se ne može već da su rijetki ti slučajevi.
Dobra priča je od Sure bet škola - Payingsafer
Čitaj te od početka. :slight_smile:

Ščim su se sa indexom udružili, znači da su jako ozbiljni u svojoj nakani.

Dobiti je moguce, zivjeti 50 godina kao kladionicar je malo teze…

[quote=“mestro67”]nije nitko rekao da se ne može već da su rijetki ti slučajevi.
Dobra priča je od Sure bet škola - Payingsafer
Čitaj te od početka. :)[/quote]

Slažem se, ali to je dobrim dijelom zbog toga što se sa deset kuna želi do milijona, i tome slično.
Kada bi se svi koji se klade “kladili kako treba”, krvna slika bi bila daleko bolja.