eBay - purchase history mi je prazan

Ne kužim ovaj eBay …odem na purchase history i tamo ne vidim ništa. A redovito kupujem i sada bi htio provjeriti što mi je stiglo što ne.

…i uopće ne uspijevam pronaći nekakav izvještaj što sam kada platio i kada mi je poslano… :confused:

Ne kužim jesam li ja poblesavio ili eBay?

Znam i prije da sam zapinjao na nepreglednom eBayu u tom koraku da vidim history…ali sada sam baš kritično zapeo. xd

Any help??

https://community.ebay.com/t5/My-Account/Purchase-history-is-missing/qaq-p/23549305

1 Like

Hebo ih 60 dana history-a, a ima i pošiljaka koje probiju tih 60 dana dostave, baš sam imao zadnji takav, ili kako me jedan od sellera zavlačio, tri puta mi namjerno poslao krivi tracking number, kao evo, evo, evo sad će ti stići, a paket svaki put ode u drugi grad… :woozy_face:

1 Like

Ah da…u tome je kvaka.

Meni uvjek uredno sve dolazilo…od valjda jedno stotinjak naručenih stvari, mislim da je samo jedom neka glupost zalutala i nije došla.

I sada zadnji puta … od samo naručenih 20-ak stvari, nije mi došlo jedno barem 5 :confused:
I za svih pet je prošlo više od 40 dana od zadnjeg datuma predviđene dostave.

Bit će da su se nakotili prevaranti na eBay-u …ili ne znam koji vrag se desio. :confused:

A meni glupo prijaviti sve, jer ću još ja ispasti sumnjiv. Tako da sam prijavio samo najskuplji artikl.