ECWID mišljenje (online shop servis)?

Klijent koji ima web već zatrpan ide sa prodajom.
Prodaja je orijentirana prema van, reklama mu ide sa Facebooka.
E sad kupovina bi išla prema onda web dućanu a ne kao do sada preko Facebooka.
U HR mu ide dobro preko facebooka ali želi to proširiti van, i omogućiti plaćanje karticama ili paypal barem.

Jedan od njegove konkurencije ima Ecwid.

Nije mi poznat bio do danas.

Čitao sam ovdje:

Koliko vidim kao i kod drugih, SEO je problem mjesečna pretplata bi morala biti jer ima cca 300 artikala i moguća je prodaja puno veća od FREE opcije.
Također opcije kao 1+1 koje ima ne vidim da u FREE stanju postoji opcija za kombinirane kupovine.

Sad me zanima kada bi netko to radio koliko bi tražio za Ecwid sustav i postavljanje 300 artikala.

Ili bolje da se ide za nekim jednostavnim web dućanom na više jezika, sa paypal opcijom plaćanja, tipa Woo ili OC?
Molim mišljenje.
Hvala

Ovaj dio ne razumijem, SEO je problem jer bi mjesecna prodaja bila veca od free opcije? Kakve veze ima prodaja sa SEOm? Osim sto je bolji SEO bila bi veca prodaja…

Prebacivanje mozes odraditi zdravo seljacki, instaliras taj sustav i prebacis ih 1 po 1, ako ne nadjes indijca, uviejk mozes zaposliti moju armiju botova.

Koristio sam ga skoro godinu dana, paypal i 2checkout - nije loš, jednostavan, hrpa opcija, ali košta na mjesečnoj bazi. Možda da pokuša sa top 10 artikala par mjeseci da vidi da li mu odgovara. Bojim se da ce najveći problem imati sa dostavom( cijena). Ako mogu još sta pomoći -pm