Elementor PRO cijena

Pozdrav,

zanima me kupnja Elementor PRO plugina za WP, ali nisam baš siguran što i kako.
Na official stranici od Elementora stoji da košta 50$ godišnje …i to je za samo jedan site. To mi je malo puno, pošto se tek igram sa WP.

No naletih na ovo: https://www.bestthemeplugins.com/downloads/elementor-pro/?gclid=CjwKCAjwhOD0BRAQEiwAK7JHmPeb08dPGGE9vlRN6odFsjutDSskfaq7egRT5ImSVzVin9NQx3HUkRoCtfwQAvD_BwE

Tu pak stoji da je za 15$ Life time updates za Elementor PRO Page Builder 2.9.2 …sada ja ne kužim jel to nešto drugo ili u čemu je caka?

Hvala.

Sivo područje, ima puno takvih web site-ova. Pro je inače 200$ za 1000 site-ova godišnje, a ovdje mislim da kod takvih site-ova imaš još neki njihov plugin za update, jer ne ide update preko elementora. Tako nešto je u igri.

Da, i još bih dodao, recimo kupiš to i tko zna dokad će raditi update, pa recimo ostaneš bez update-a.

Kod mene je 5$ sa lifetime updates :grin:
Šaljem ti na PM kupon da ga mozes skinit besplatno, tako da imas pristup i updateovima.

Nisi razmišljao o Divi pluginu? On je lifetime oko 200$ sa kuponom, neograničeno sajtova.

Super, hvala ti.
Samo mi nije jasno u čem je caka. Nije mi ovo toliko potrebno da si nakalemim nekakve WP viruse na server. Imao sam jako neugodna iskustva sa WP site-om na hostu koji je zarazio sve i sa čime još muku mučim … pa pušem i na hladno kad je WP u pitanju. :slight_smile:

Čisto me zanima, ako si upućen, kako teče taj proces da netko službeni plugin spusti na tu cijenu? Jel to znači da instaliram nečiju preinaku ili što?
Ako da, jesu li ti pouzdan izvor?

Hvala na pojašnjenu :slight_smile:

Ne radim puno sa WP, tako da mi je nepoznato. Ali ovo malo što vidim po tutorijalima, Elementor se full koristi. I kao alat djeluje stvarno moćan. A sad što je Divi…bum pogledao…

Imam elementor pro na jednoj stranici. Premoćan tool.

Btw, kad već o njemu pričamo. Pokrećem jedan site upravo.

Da stvar bude nejasnija, sajtovi koji mi rade na istoj temi i smješteni su na isti hosting nemaju nikakvih problema.
Probao sam mijenjati php verziju, do toga nije.
Ima li tko ideju kako da ovo riješim?

Kod kupnje se plaća samo podrška, znači nakon kupnje ćeš idućih godinu dana imati mogućnost updatea, nakon toga ćeš i dalje moći koristiti plugin ali bez mogućnost za supportom i nadogradnjama

Shvacam, na svakog kao sto sam ja dodje njih 100 koji uvaljuju viruse.

Svi plugini su pod istom licencom kao i wordpress. Sto znaci da ih mozes dijeliti, uredjivati, prodavati, sta god. Samo mora i dalje ostati pod tom istom licencom. Imas to kod mene objasnjeno malo bolje -> https://heisenberg.studio/gnu-gpl

Nemam bas puno reviewova na trustpilot posto ih nisam ni trazio od kupaca ali cisto da vidis sta kazu https://www.trustpilot.com/review/heisenberg.studio

Bilo je i nekih ~15 kupaca sa ovog foruma, a imas moj post u niche challenge kategoriji gdje sam besplatno dijelio teme i plugine svim natjecateljima.

Jel imas error log? ako da posalji pa ti rijesim

Heh, ovo sam pitao prije nego sam skužio da su ovo tvoje osobne ponude :wink:
Svakako mi je veće povjerenje u tebe, nego u nekoga s kime nisam imao nikakvog doticaja.

Svakako hvala, proučit ću još malo tematiku :wink: