Email se ne prikazuje

Pozdrav ekipa, novi sam u wordpressu pa se bas i ne snalazin najbolje, iako je, mora se priznat, poprilično jednostavan.

Imam sljedeći problem:
Na par stranica imam kontakt formu, obicnu (Kontakt | Lapidem kameni radovi). Kad mi dode email, pise da je poslano s mail.lapidem.hr, sta je valjda u redu jer s tog mail servera i je poslano, ali mi ne dolaze podaci iz forme, osim ovog teksta iz texboxa, dakle email i Ime se ne prikazuju.
Pretpostavljam da to mozda i nije nesto komplicirano, ali eto ja se ne snalazin pa ako moze pomoc, unaprid zahvaljujem.

Template je DIVI
Pozdrav

EDIT: Prikazuje se i ime, samo mail ne, a on mi je najbitniji ako mislin odgovorit

Koji wordpress plugin koristis za tu kontakt formu? nadji postavke od tog plugina, vjerovatno imas negdje opciju da uredis tu trenutnu formu i da naredis sta ti se i kako salje, mozes recimo stavit da ti pise da je stiglo sa njihovog maila iako dolazi sa tvog servera pa mozes jednostavno kliknit reply i odgovorit na upit. Ako ne nadjes javi samo ime plugina pa cu ti pomoc dalje

Hvala na savjetu, ovako:

Nije plugin poseban, nego je to dio DIVI templatea kojii je pun svojih plugina

Malo san cacka pa san nasa message pattern i tu san stavia da mi na moj email dode u sadrzaju upisani email korisnika. Nije neko rjesenje ali bar iman email sad :smiley:

Cijeli wordpress nije neko rijesenje. Neznam kaj si tocno ocekivao…

Izvini, ne razumin to za wp sta si tia rec? A ocekiva san da mi pod email dode upisani email iz forme (a ne mail.lapidem.hr), tako da mogu odma reply radit, ovako san samo uspia rijesit da mi dode u samoj poruci, ako me razumis haha

Ma to nemozes, mislim po smjernicama WP-a, slanje mora biti oznaceno s serverom.

Mislio sam da si mislio na message pattern…

1 Like

Točno, neće ti izgledati kao da dolazi sa pošiljateljeve adrese, ali će ti svi drugi plugini uglavnom jasno označavati odakle je mail i tko ga šalje.

Evo recimo da ti se javlja osobno Sir Oliver i pozdravlja te; :slight_smile:
Upotrebom plugina “Contact Form 7“ mail koji si dobio izgleda ovako:

a “Contact Form Maker“ plugina ovako:

Posebno hvala i Sir Oliveru, jasno :laughing:

1 Like