Embed video - kako ovo uraditi?

Hocu da embedujem video na svoj sajt sa smesnim snimcima, video sam kod konkurencije da oni embeduju snimke sa dailymotion, ali koriste custom player za to.

Izvor snimka je njihovsajt/video/video1.mp4 koji redirektuje na dailymotions/video1.mp4.

Isto tako, u iframe-u umesto dailymotion-a stoje neki rendom brojevi tipa 32237437355895565675695, znaci taj deo su nekako enkriptovali. Tako ispada da oni sami hostuju snimke sto je mnogo bolje za SEO.

Da li neko zna kako ovo uraditi?

Da li zelis imat snimke na svom sajtu ili embedat sa youtube npr. ?

Hocu da embedujem ali da izgleda kao da hostujem. Ovaj snimak konkurencije je na prvom mestu na guglu ispred Dailymotion-a i Vimea.

To se moze uraditi kada se postavi svoj snimak na svom Dailymotion kanalu i stavi video pod private.Onda se kopira embed kod i tako izgleda na sajtu.Na Dailymotion kanalu nema tog video snimka javno ali na sajtu je vidljiv ili direktan link koji se zavrsava sa tim silnim ciframa je vidljiv samo ko kopira i postavi negde.
Ili ako nije ovo sto sam ja objasnio posalji mi link od tih sajtova u pp pa da vidim sta su uradili,mozda preko apija na drugaciji nacin.

Ne vidim zasto bi to bilo bolje za seo,al ajde…

Jesi li uspeo odraditi ista?
Koliko znam DM YT I mnogi drugi video snimci od mreza se ne zavrsavaju sa .mp4 bas zbog tih plejera.