Engleski jezik, koje su isprobane tehnike, preporučite. Thanks. :)

Ajd provuci ovaj pa mi nekako ili snimi sliku gdje stavlja greske ili nekako da vidim koliko gresaka pronalazi

Provukla sam da dobijem report ali nisam išla ručno to popravljat jer bi to trajalo dosta pošto ima nekih 20 sekcija koje provjerava, doduše ja uglavnom koristim njih možda 8.

A report je ovakav:

(Otvorite u novom tabu da vidite uvećano)

Ako baš želite, mogu i ručno ić ispravljat što sugerira da vidimo jel bolje od Grammarly. Makar to uvelike ovisi o osobi koja koristi tool, da li će ona prihvatit sugestije od alata i kako će nešto preformulirati.

2 Likeova

Da to ovisi od alata, ja isto vidim neke sugestije kod grammarlya koje nisu dobre, nemaju smisla, ipak se tu radi o robotu koji se moze zabuniti.

Ali garamatica i spelling errors bi trebali bitit ocni. A vidim ovaj clanak je na 53 i 61, pa koje su to greske, jer ako taj tool pronalazi te greske onda bi se trebalo to ispravit.

No ja vucem sve 2 put kroz spellcheckere pa mi niej jasno koje su to spelling greske u ovom tekstu.

Možda je malo pretjerao s 53 i 61. Ovo izbacuje za grammar mistakes:

“And at the end, he knows to stay for several hours to cheer the competitors that come to the finish line after him.” - ova rečenica npr je doslovan prijevod s engleskoga a native tako ne bi nikad rekao. U engleskom se ne kaže da netko zna ostati “knows to stay”. Tu bi trebalo npr he sometimes stays, he occasionaly stays, he sometimes sticks around…

Najbolje je uz te alate koristiti i Google ako je bilo što nejasno. :slight_smile:
Recimo niste sigurni za neku frazu ili raspored riječi; vrlo je jednostavno to što vas zanima “postaviti pod navodnike” u Googleu, i ako ima dosta slučajeva da se fraza spominje baš tako i u tom kontekstu, nema greške. :slight_smile:
To bi bio zadnji korak za eventualnu provjeru, tako i ja radim. :o:

1 Like

Zanimljiv tool i moram odmah rec da malo drugacije gleda na tekst i sigurno jos moze se usavrsiti tekst s njima. Ovo je moja sljedeca investicija…

Mislim da za tih 40 eura na godinu se definitno isplati.

Evo kupljeno jso sam ubo neki discount tak da sam uzeo lifetime. ovo ce sad osrecit moje postojece klijente, haha, nadams e da ce se kvaliteta dici za jos jedan nivo.

isprva sam mislio da taj tool radi sito sto i grammarly jer grammarly je najbolji tool za pisanje, ali prowritingaid pogleda tekst sa totalno drugacije perspektive poa se u biti niti nemogu usporediti, najbolje je da iams oba.

1 Like

Ja imam besplatnu verziju Grammarlya i to mi odmah u tom Prowriter toolu isto predlaze sta da poboljsam, a ovaj Prowriter mi bas pomogne da bolje strukturiram, izbacim viska rijeci i sl. Savrsena kombinacija :slight_smile: