Envato - zamjena za kredit od $65

Pozdrav,

developer me tražio da kupim plugin na envato marketu, ali je na kraju ispalo da mi taj plugin ne treba.

Sada bih trebao dobiti pare nazad $65, ali na Envato mi ne daju pare nazad na račun nego su mi dali credit note tako da te pare imam na Envato računu.

Envato market ne koristim tako da bih sada trebao napraviti zamjenu ako je netko voljan. Može uplata na Paypal ili Revolut tako da ove pare ne propadnu, a ne znam kada ću koristiti Envato.

Pazi da ti lopine australske ne uzmu te pare, jer nakon 365 dana kredit vraćaju na nulu, barem je tako prije bilo. Nevjerojatno ali istinito, sjećam se da sam im rekao da u životu takvu krađu nisam doživio, a oni mi odgovorili da oni ne bi, ali moraju zbog računovodstva. :clown_face:

2 Likeova

Jeli se credit može prebaciti na drugi račun?

Poslao sam upit da mi jave je li moguće prebaciti na drugi račun. Nadam se da će biti da se toga mogu riješiti i da ne propadne pošto je gore @abercrombie naveo da bi moglo propasti.

Javili su da nema te mogućnost s njihove strane.

Šteta. Da to može uzeo bih odmah, ovako ti se javim kad budem imao nešto konkretno za uzet ako ne riješiš do tad.

1 Like

I dalje otvoren slučaj.
Novac sjedi i čeka da ga netko potroši :slight_smile:

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.