Eroktic Live Wedding Stream

Evo kako to rade pravi streameri, on streama i kad je na vjencanju, epic.

Da mi je znati samo koju tehnologiju koristi.

Ako vam ej dosadno uzivajte, lol

dobre hrvatice jbte hahahahaa

Lol koji frik…:grin: sigurno je i solo dosao :grin:

Vise bi rekao jadnik zeljan paznje i love nego pravi streamer. Dodes tamo da se zabavis i proslavis, uzivas covjece, a ovaj ide okolo i strima^^ Imam vise misljenje o Ice Poseidonu nego o ovom liku^^ Ovaj ce doci u klub i snimat okolo dok se drugi love zenske, uzivaju itd.

A gle on je pravi celebrity. Ne ovi koji se j*** pa snime pa onda to bi pokazali pa neznaju kako, pa kazu hakeri ukrali.

Cini mi se da je na ovom vjencanju vise zaradio nego sto ga je samo vjencanje kostalo. I covjek streama puuuuno. Ako tko zeli postat streamaer mora se zrtvovat i to jaaaako puno.

Govorili su da je i Nives Celzious bimbica zeljnja paznje, a ona ga je lijepo tima svima strpala odtraga…

Necu ulaziti u zaradu, ali kao sto sam rekao ides da se zabavis i proslavis, letat tamo amo s kamerom kao neki papparazi po meni nije uredu, ali eto ima nas svakakvih :slight_smile:

1 Like

A gle, letali su tamo i drugi kamermani. Vjerojatno da je bio neki glavni gost nebi streamao a ovako mu je dobro uletjelo, a jos si rad popije. Ja se probudio ujutro u 5 kad je odjavljivao kad ono vidim on je jos live i plese onak.

To je samo dokaz da je streaming posao krvav posao, ako zelis uspjeti moras se krvavo zrtvovati kao i onaj dr disrespect, pa ti ljudi streamaju 24/7, jer cim prestanu streamati nitko ih ne gleda i gledatelji idu trazit zabavu drugdje, neki se nikad ne vrate, zato ti streameri streamaju cijeli svoj zivot…

Opet ja isto, po meni nije uredu, ali eto. DrDisRespect mi je legenda, covjek uziva u onome sto radi, zabavlja se, uziva i istovremeno zaraduje nije kao summit 1g koji govori na streamu kako mora igrati fortnite jer je doc uzeo vecinu viewera na h1z1 i igra igre gdje ce on imati najvise viewera drugim rijecima strimat ce svaku igru ako veci strimer od njega ne strima tu odredenu igru. Prije su bili popularni Swifty i Athene za WoW, sada je swifty mrtav za stream i za youtubu nije kao prije, athene isto tako, ali i on gleda zaradu pa iskoristava ljude za neku njegovu kriptovalutu gdje su ga velika vecina ljudi zamrzila jer promovira prijevaru, ali twitch to ne moze dokazati tako da sto se njih tice sve radi po pravilima. Cisto da vidis kakvih ljudi ima.

Pa da, svi to rade radi slave i novca, nema tu niceg korisnog. I meni prvom nije jasno zasto ljudi gledaju druge ljude kako igraju, ali dobro, negdje sam procitao da ameri nemaju nikakvu aktivnu zabavu pa doma gledaju tv,