Error 404 samo na mom kompjuteru

Pozdrav, prije par dana mi se na mojoj web stranici počela javljat greška 404 The resource requested could not be found on this server! i to samo na postovima i stranicama tj homepage radi a sve ostalo ne. Poslala sam ticket hostingu i oni su rekli da kod njih sve radi, pa sam probala na još par drugih kompova i svugdje radi osim na mom. Iz hostinga su mi rekli da obrišem iz browsera cookies i neke host stvari i to sam napravila ali i dalje mi je isto. Zna li netko kako to riješit? Hvala :slight_smile:

  1. Otvori chrome
  2. CRTL + SHIFT + N
  3. Otvori stranicu sad
  4. javi jel radi :smiley:

Noup, i dalje isto…

znala bi ona da je cache u pitanju hehe

@MuamerWP a ovako smo to 100% eliminirali…

@Monika.B jesi probala u drugom browseru? hahaha Obicno kad nesto samo kod tebe ne radi je do cacha. Pogledaj si hosts file mozda je tamo nekim cudom blokirano premda sumnjam ali …

Monika, pogledaj ovo na stackoverflow, pogledaj taj dole odgovor vezano za .htaccess … pa pokušaj to, možda upali http://stackoverflow.com/questions/22291437/why-am-i-getting-this-404-error-suddenly

Hvala na prijedlozima, uspjela sam popravit :smiley: U hosts fileu mi je bila ostala zapisana IP adresa za moju stranicu od pred mjesec dana kad sam nešto radila a pošto nemam dedicated IP adresu na hostingu valjda se sad bila promijenila pa mi nije radilo.