Escrow - vaša iskustva i moja početnička pitanja

Vidim da na forumu nema teme o navedenom servisu za kupoprodaju pa me zanima ima li možda kakvih restrikcija za Hrvatsku? I kako uplaćene novce na escrowu povući? može PayPal?

Ako netko ima iskustva neka podjeli, ja prodajem domenu jednoj firmi koja bi platila fee pa neznam, postoji li nešto na što da obratim pažnju?

escrow se koliko ja znam najvise koristi prilikom placanja kad nema chargeback npr bitcoin,perfectmoney,webmoney itd…
u slucaju sa paypal imas buyer protection od njih a ako prodajes vidi na escrow dot com kako tacno ide ko snosni troskove i oni plate escrowu novac a kad dobiju sta vec prodajes ovi tebi puste pare i to je to… :slight_smile:

Nema restrikcija za Hrvatsku (govorim o Escrow dot com). Ja sa Escrowa novac uvijek povlačim na devizni račun. Već neko vrijeme i kunski računi imaju IBAN, pa se može povući i na kunski račun (banka će prebaciti uplatu u kune).

Trebaš samo email od kupca (ako ti pokrećeš transakciju), ili on treba tvoj email ako on pokreće. Bez obzira da li imate account od ranije ili još nemate, dobiti ćete upute na email.

Ovdje sam detaljnije opisao cijelu proceduru: http://www.honorarniposao.net/#!escrow/c1wxn