ETarget

Mozel mi iko rec kako ■■■■■■ da ispatim pare na etargetu, nema mi nigdje opcije za isplatu na racun evo sta mi pise pogledajte dole na slici, za prebacivanje na drugo saldo oglasivaca mogu jednostavno prebacit ali ja nigdjeee ne vidim opciju da stavim na racun pare… hvala unapred za pomoc[attachment=1]Untitled.jpg[/attachment]

Ides na podesavanja i tamo uneses podatke:

[attachment=1]lgtd18.jpg[/attachment]

upisani su svi podaci ziro racun i sve al nema nigdje d apise kao sto za oglasivaca da prebacim na racun ili samo prebaci na racun ?

Samo ideš na opcije i imaš izbor “automatsko prebacivanje salda” i tamo označiš “ne prebacuj”

[attachment=1]opcije.jpg[/attachment]

tako mi i stoji, jel to znaci da trebam sad cekat isplatu kao sto vidis gore na slici pise Spremno za isplatu 587,53 Kn al kako sad da dignem, trebam cekat samo jel to ? i zahvaljujem na pomoci
[attachment=1]Untitled.jpg[/attachment]

Samo čekaš, isplata automatski ide u roku od 30 dana od završetka mjesečnog obračuna, ako ti piše da je spremno za isplatu onda ti samo preostaje čekat pare :slight_smile:

oke drug nadam se da ce bit sta od ovog :), hvala jos jednom

Kako postaviti intekst oglas na etargetu? Meni ne ide nikako. Gdje da ubacim onaj html kod?

p.s. Ostale oglase lagano postavljam.

Mislis na in-page roller oglas?

Postaviš kod unutar , u footer.php npr

Mislim na ono što sam napisao. InText oglasi.

Samo da kažem bježite što dalje od etargeta, kako god se bliži kraj mjesec pa tako se pribliavam granici za isplatu od 400kn prvo mi uklone oglase bez objašnjenja na cijeli dan i onda ih vrate i nema ni jednog jedinog klika iako ih je dan prije bilo 70. Užas, samo da skupim za isplatu i njihovi oglasi moje stranice neće vidjeti više nikada…

Ništa od para izbjegavajte ih, uspio sam ih dobiti na telefon danas i ženska nešto mulja da su u problemima i da fizički nisu u mogućnosti isplatiti i da prvo trebaju partnere isplatit. Nevjerojatno, inače sad već 3. mjesec kako čekam isplatu