Evikus.com novi projekat

Pokrenuo sam novi projekat pod nazivom Evikus. Ukratko, za sada je to neka fuzija foruma, portala i, recimo, reddit-a.

Namjenjen je domacem trzistu i pored standarnih forumskih diskusija i komentara moguce je podijeliti link ka vanjskom sajtu sa idejom da se zapocne neka diskusija na tu temu ili prokomentarise linkovani sadrzaj(reddit).

Stranica je u vrlo ranoj fazi, ima jos brdo posla, ali eto pogledajte i kazite svoje misljenje.

PS. Moze vam biti zanimljiva iz razloga serovanja sadrzaja sa nekih vasih stranica, samo sto je zaista bitno da je taj sadrzaj kvalitetan i smislen te na neki nacin navodi na diskusiju.

Evikus

Fino izgleda, ugodan oku.
Jedino mi ne paše baš previše ovaj narančasti header. Možda zato jer je prazan…pasala bi mu neka infografika.
Druga stvar, nešto ružno trepne kod šaltanja članaka…

Nego, što predstavlja riječ evikus? :slight_smile: …i koliko misliš da ćeš se napisati članaka prije nego to samostalno zaživi?

Tu boju treba da sredim. Mislio sam da se mjenjaju zavisno od kategorije ali skontam jos. To sto trepne je loading ekran, pa ako ti je dobra konekcija onda samo trepne.

Evikus je nekakav fantazi lik nemam pojma, to sam na domain generatoru nasao :wink:

Forsiraj možda onda nekakv minimalni delay…bolje izgleda loadanje nego treptanje :wink:

Razmotricu. Vjerovatno si u pravu.

Meni se odabir boja ne sviđa, pogotovo ova ■■■■■ boja :D.

Hehe, mislis na pozadinu?

Inace, tu smo da prodiskutujemo a meni je svaka kritika dobrodosla. Sve je na stranici podlozno izmjenama tako da samo opletite. Kad nema feedback-a to mi je najgore jer ne znam kako da to protumacim.

Poz.

Svakako šemu boja promjeniti, uskladiti.
https://color.adobe.com/explore/most-popular/?time=all

Na manjim razolucijama gumb “kategorije” je teško uočljiv. Ili smanji transparenciju ili probaj taj gumb nekako drugačije izvesti.

1 Like

Mislim na ovu:

Aha, to sam vec izmjenio ali cu najvjerovatnije prebaciti sve komplet na svijetli layout.

svidja mi se ideja i projekat,a sto se tice boja Horz ti je dao sve :smile:

1 Like

Sasvim dobro! Samo radi i ne odustaj.

1 Like

Sviđa mi se i projekat, i dizajn, i ideja. Strastveni sam redditor tako da možda i ovo budem koristio.

1 Like

Uradjen totalni redizajn i prebaceno na engleski. Kako vam se sad cini?

PS. Nije jos zavrseno, ima nekih bugova i dizajnerskih stavki koje treba realizovati.

Evikus

Sada već na nešto liči.

AKo bi bio ljubazan, bi li nam malo rekao kako se krece stranica, kakve su statistike. Mene zanima, ali vjerujem da zanima i ostale. Sve u svemu stranica je super, kao sto sam vec rekao ima 2 mj.

Ja stranicu ne razumijem uopce, koja je svrha ove stranice?

Ima vise reklama nego contenta. I cemu reklame na projektu koji je u izradi, jer vidim da pola stranice fali.

Cek ja uopce ne vidim reklame? Di su

Iskljuci adblock ima adsense

Ahaaa da, ja vec ga pohvalio kako ne leti za reklamama, kad ono…