Evo ponešto o korisniku nogometne1

Evo tag korisniku za pocetak @nogometne1 . Stvar je sljedeca , kupovao sam od njega facebook stranicu. Uredno platio covjeku novce koliko je i dogovoreno , uplatu sam poslao par minuta nakon sto sam mu se javio. Dao mi on pristupne podatke za stranicu , i sve bilo super. Citam tako na stranici malo recenzije i to , ljudi mu pisali da je prevarant teski i tako. Sada odjednom meni se stranica stavi unpublish od strane facebooka a on ju prijavio. I sad imam zavrzlame sa stranicom radi njega. Proda stranicu i onda ju prijavi . Sad se ja moram zajebavat sa brisanjem hiljade postova , da mogu napraviti appeal. Ovo pišem iskljucivo da se netko od vas ne opece bezveze sa njime. Jer koliko vidim po recenzijama na stranici,ovo mu nije prva mutna radnja

pa možda nije on prijavio, možda je fejsbuk automatski unpublish stranicu kada je vidio da razliku u IP adresama … skontali su da si kupio a to je zabranjeno

1 Like

Korisnik @nogometne1 je bio na Forumu prije 20 sati. Za očekivati je da će se i on javiti. :wink:
Meni osobno sam njegov account zvuči pre spammy. :smile: :o:

Kad je prijavljena. Ja je nisam prijavio

Prije ce biti da je ovo sto ruin kaze, di ce prodati stranicu i prijaviti hahaha nema nikakve koristi od toga. A ovo je i sam rizik kupovine page-a, mislin da ovaj covik nije nista krivo napravia. Pa nije do njega sto je fejsu palo na pamet da ukine page, jer koliko vidin dao ti je sve podatke i sve uredno.

Kad sam prodao vise nisam ni ulazio u stranicu prakticki