evoTV

evotv – digitalna televizija nove generacije

Zna li netko nešto više o ovome? Ima li tko da koristi? Sviđa mi se mogućnost biranja samo onih programa koje želiš gledati. Cijene su prihvatljive, ali zanima me kakva je usluga?

Fora je što je bez ugovorne obveze, a kad god da odlučiš odustati od korištenja njihovih usluga uređaj ostaje tebi. :slight_smile:

Hm zanimljiv projekt HP-a, ispadne dosta jeftinije od MaxTV-a i to bez ugovorne obveze.
Jedino mi fale CinestarTV i Fox Movies kanali i snimalica.

Noob pitanje… da li mogu taj njihov receiver spojiti na satelitsku antenu ili mora biti obična?

Nemam pojma napamet. Imaš na njihovim stranicama o kojem se receiveru točno radi, daj odi izguglaj. Ne zaboravi javiti rezultate za ove lijene korisnike. :smiley:

Inače kad smo već kod ovoga, poznaje li netko načine kako usnimiti sliku i zvuk s TV-a za kasnije gledanje, ali pri tom ne mislim na MaxTV-ovu snimalicu (jer se ne može pristupiti podacima i kasnije ih spremiti u računalo)? DVD recorderi?

[quote=“SteelMaiden”]Hm zanimljiv projekt HP-a, ispadne dosta jeftinije od MaxTV-a i to bez ugovorne obveze.
Jedino mi fale CinestarTV i Fox Movies kanali i snimalica.

Noob pitanje… da li mogu taj njihov receiver spojiti na satelitsku antenu ili mora biti obična?[/quote]

Sad sam malo pogledao detalje vezano za reciver i piše :

Korisnički uređaj je digitalni HD prijamnik visoke razlučivosti koji omogućuje izvanredan prijam digitalnih televizijskih signala i prve i druge generacije (DVB-T i DVB-T2) u standardnoj (SD) i visokoj (HD) rezoluciji slike uz pomoć obične zemaljske antene, kakvu viđamo na gotovo svakom krovu.

To znači da ovaj reciver nije COMBO reciver nego samo za prijam digitalnih zemaljskih kanala, znači spajaš vanjsku običnu antenu ili sobnu :slight_smile:

To je nešto kao
http://www.keterair.hr/
samo što on ide preko repetitora

Nemaju istaknute sve potrebne podatke na stranici. :slight_smile:
Inače čini mi se zanimljiva stvar taj evotv, jedino što nemaju baš previše programa u ponudi.

Hahaha da! :smiley: