Explore Feed je tu zvanično!

Izvini @korisnik9758789 :smiley: na trenutak mi se pričinilo da me zezaš, a jbg nisam bio upoznat sa tom informacijom…

1 Like

Sa fotkama ide, tu je onaj mizerni 1k-2k ali opet ima neceg. No link nema sanse da ide preko 200, i to 200 mi je sada premija kad se ukljuce interakcije ostalih, pa ka nesto se i desava. Trenutno ovaj od 13 je otisa na 18 haha

Ja sam nešto razmišljao o ovome explore feedu i to na način, gdje će završiti objave kada ih posjetioci podijele, nekom logikom trebali bi završiti na news feedu, sad ko ima neki dobar profil sa dosta prijatelja i followera mogao bi se poslužiti tom metodom da dođe do posjete. A još jedna stvar me zanima, šta će se desiti sa grupama, jel i one idu u explore feed?

1 Like

Explore feed neće zaživjeti nego je ovo samo test stanje. Pročitajte službenu obavijest od facebooka. Srbi nisu imali sreće jer testiraju na njima…

Ma ne možeš biti 100% siguran da neće zaživjeti, to znaju oni hoće li ili neće, znam ja za njihovu službenu obavijest ali de ti meni reci zašto bi još uvijek testirali ako neće biti ništa od tog projekta? Reći ću ti ja zašto, zato što čekaju feedback od korisnika iz tih država, koliko sam vidio da je loš, pogotovo u Slovačkoj se žale, samo neka tako ostane i onda ga vjerovatno neće pustiti svima ostalima, to je neko moje mišljenje. images

Ali kakvi su, dio tog testa ce nekako implementirati, ako nista u prvih 10 Objava standardnog feeda nece biti Pageova (ugriz’o se ja za jezik) :slight_smile:

Implementirace ovo… jer im su im rezutlati ekstra- firme su pocele vise koristit fb reklame a to im je i bio jedini cilj- da zarade vise… tako da ne samo da ovo nece prestati u Srbiji, nego ce biti default stanje za citav svijetnajvjerovatnije

Užas, ubili su reach skroz. Pa kako mediji u Srbiji uopce prežive sa ovime? :joy: Fb jednim udarcem ubio medijsku industriju u srbiji


Jutros mi se pojavila icona trgovine, tamo sada idu sve prodajne grupe pretpostavljam. Jos malo smanjivanje dosega.

Wtf! Otkud to sad…ja nemam pojma o tome…možda će to biti nadomjestak umjesto explore feed-a, igraju se sada…

Ma nije nikakav nadomjestak…Ovo ima vec godima na americkom fb-u. Jednostavan marketplace i odlicna stvar.

Meni se taj menu s dna aplikacije ponovo vratio u vrh (jucerasnji update), ali i dalje je onaj s 4 ikonice - @bugi jesi ti u jednoj od onih drzava gdje testaju Explore feed?

Ne, Hrvatska…

1 Like

Ja trgovinu imam vec dobrih mjesec dana

Ima li kakvi informacija kad ce se vratiti u normalno stanje i da li ce se vracati ikako, bas bi mi godilo sad kad iman IA :slight_smile:

1 Like

Nema jos konkretnih rezultata, vidin ovo postepeno znaci bog sami zna kad :smiley:

Da vas razocaram, explore feed od danas i u Austriju. Naime, juce nisam ga imao, danas evo ga, tamo se nalaze stranice koje ja uopste i nisam lajkovao. Totalna glupost. !

Kako razoracas? Pa svugdje je na svijetu, samo se desi da se nekome ne updejtuje na vrijeme ili ulazi preko pretrazivaca ne aplikacije… Jedino razlika je to sto se u Srbiji stranice uopste ne vidim na onoj prvoj pocetnoj, sto je totalni debilizam…

1 Like

Svako ima taj explore feed, samo većina nas i dalje vidi zajedno objave prijatelja i stranice, dok se explore feed nalazi sa strane :wink: