Ezoic - koliko dugo ste čekali na approval?

Adx je dobro imati ! Ja imam pristup ( Google Ad Manager) al me mrzi da ga opet čačkam

A nažalost nemam ni ja svoj osoban nego spojen od firme s kojom surađujem, pa njima dajem proviziju. Al Google meni direktno plaća tako da je sve transparentno.

1 Like

to je najbitnije :wink: Eno ja ponovo otišao na Ezoic al da se prijavim se za njihov affiliate program .Ajd nek stoji baner na sajtu pa ko zna možda neko i klikne na njega pa i ja zaradim koji dolar(euro) više

Regao se meni netko preko aff linkova na forumu, pa cu to donirati u niche challenge.

2 Likeova

lepa cifra nije loše :grinning: Naravno cenim tvoj gest za donaciju :+1:za ove kolege forumaše koje se takmiče .

1 Like


treba mi pomoc da se povezem :smiley: stao sam i ne znam kako dalje… da li trebam da promenim dns? Neko da mi objasni korak po korak…

da ne bi pisali jer bi bilo predugačko pogledaj ovaj video kako namestiti ezoic

1 Like

Hvala i ovde, pogledacu

1 Like

Zanimljiva situacija u Ezoicu

https://www.removepaywall.com/https:/www.businessinsider.com/an-adtech-employee-stole-a-9m-payment-sent-by-google-and-used-it-to-buy-gold-2023-4?IR=T

da bi ste pročitali tekst provucite link objave kroz prvi link iz objave hellasa

Evo Ezoic javio da gasi affiliate program:

We want to inform you of an important notice regarding the Ezoic Affiliate Program (the “Program”). After careful consideration, we have decided to discontinue the Program, effective August 14, 2023.

We would like to express our sincere gratitude for your support and dedication as a valued member of the Ezoic Affiliate Program. Your hard work and contributions have been instrumental in driving Ezoic’s success, and we truly appreciate your commitment to promoting our services.

During the remaining days of the Program, you may continue to use the Program as usual. All affiliate commissions and payouts for amounts earned prior to the termination date of the Program will be made in accordance with the terms of the Program, including the applicable payment threshold. Please refer to the Ezoic Affiliate Terms for any questions regarding the terms and conditions of the Program.

In order to receive prompt payment, please make sure your payment method on file is up to date. For those eligible, you should expect to receive your final payment under the Program at the end of August.

Thank you again for your trust and collaboration as an Ezoic affiliate. We value the relationships we have built with our affiliate partners and the impact you have made.

We look forward to exploring future opportunities together.

Neobican poslovni potez jer ce sad mnogi affiliate bloggeri koji su ih hvalili napraviti zaokret.

1 Like

@Hellas jel te zajebaše mnogo?

Bilo je pitanje vrimena kad ce to napravit, ocito im je onaj skandal toliko sroza budzet da ne smiju vise dilit 2-3% u svom programu (ili koliko je vec bia)

Iskreno nikad ih nisam volia. Toliko uspore stranicu da je to cudo. Spammaju mi mailove na svim stranicama da im se prikljucim i cak govore da cu zaradivati vise negoli na Mediavine ili Raptive, sto je apsolutno nemoguce (vec sam i to testira, ne samo ja nego pun k ljudi)

1 Like

Znaci stisce sa svih strana :face_with_symbols_over_mouth:

Vidio sam to. Baš sam i ja htio reći da im je ovo zajeb godine, sad će ih rijetko tko promovirati. Ja sam ih koristio, i vjerojatno ću opet dok jednog dana (nadam se) ne steknem uvjete za bolje mreže.

Kad usporedim Ezoic prije godinu dana i danas (ne samo po zaradi nego općenito kako funkcionira, kakva je podrška, koliko uspori sve), nebo i zemlja je razlika, i onda sad još sami sebe zeznu sa gašenjem programa.

Sve losije i losije vrijeme za reklame. Rekao bih da se blizi trenutak kada ce pola Interneta biti iza paywalla pa makar i pseudo paywalla sto Google testira Rewarded Ad Gate.

Meni je ezoic isao posebno na zivce zbog kompliciranog postavljanja reklama i zato jer trebas stavljati njihove dns-ove i jos svasta nesto. Daj mi brate kod da ga stavim na stranicu gdje ja hocu a ne kompliciraj sa nekakvim placeholderima koji nikom zivom nisu jasni. Sta se mene tice nek propadnu.

2 Likeova

Ezoic sam smanjila na 0 ali ga nisam iskljucila jos prije vise od godinu dana. Sad odem na stranicu preko Opere, bukvalno preko contenta floating reklame, sticky sidebars…ludnica totalna. Pise ezoic-autoinsert-ad ezoic-sidebar npr., ja sigurno nisam nikad ukljucivala auto ads, strogo sa placeholderima fixnim radila. Na Chrome se ne vide reklame, samo na Operi. Zarada od Ezoica mi je 0 odavno. Nista mi se ovo ne svidja. Ne znam da li da ih iskljucim skroz ili da pokusam da podesim sve jos jednom…

Jel ima neko da mu se Ezoic isplati ili da ne trosim vrijeme da gasim to?

1 Like

Zadnjih dana vidim ovde na forumu neki se žale na Ezoic kako je postao totalno loš Ako imaš adsense pokušaj sa ad manager

1 Like

Mislim da xe ti sve bit jasno

Zasad sam preso samo na adsense, a vjerojatno cu uskoro na ad manager

4 Likeova