Facebok like share

Znači tražim facebook aplikaciju kao što je ova:
http://haxtore.com/s3/?id=1686
, (nije nikakva reklama ovo), jer ovi iz haxtore nakon što sam na aplikaciji prikupio 5000 ljudi, prebacili su link i punili svoju stranicu i već su napunili 20000 likeova. Ako netko zna neka mi se javi u inbox ili ovdje. Znači prvo slika zamućena i kada se lajka da dođe za ulazak u aplikaciju, podijeli sadržaj i odvede na neku web stranicu. Hvala! :slight_smile:

Znam ja to praviti, a za to je potreban dobar hosting koji se plaća, ako imaš, javi mi se u inbox!

Ja ti recimo nikada necu lajakti takvu stranicu, i prezirem stranice koje imaju takav model funkiconiranja. Vidio sam sta radi ta aplikacija i kazem, katastrofa, znam dosta ljudi koji se isto protive takvim stvarima, al eto valjda ova druga grupa ljudi to voli pa zato i postoje takve aplikacije… Nikada nisam kliknuo na niti jednu koja od mene prvo trazi like da bih nesto pogledao, ili da bih to isto podijelio, preoprucio i slicno. Osobono smatram da bi takve stvari trebalo zabranit! Ali to je samo moje misljenje! .)

U potpunosti potpisujem.
Ja čim vidim da mi je sadržaj kojeg tražim onemogučen
ili je postavljen nekakav uvjet - automatski bježim sa stranice.

U zadnje vrijeme stavljaju one velike popUp prozore sa crnim okvirom
(koji se sladaju sa lijeve strane). Ne znam tko ih je izmislio ali
su toliko iritantni da to nije istina.

Ova aplikacija je toliko iritantna da pobjegnem sa Facebooka čim mi netko pošalje ovakvu stvar. Ovo treba zakonom zabraniti.

Dobro, svi znamo da je iritantna, ali je učinkovita za skupljanje lajkova. Ovdje je pitanje dali netko zna napraviti, a ne dali je iritantna. :slight_smile:

dobar si, ja sam ih na vrijeme skuzio pa sam prestao reklamirat linkove al što mi vrijedi kad su već postali viralni…

ja se sam vam potpuno slažem.
Ja bih isto želo da imam više like na

stranica je tek počela sa radom i tražim pomoć kako mogu doći do većeg broja ljudi.
unaprid Hvala

Ja bih isto želo da imam više like na

stranica je tek počela sa radom i tražim pomoć kako mogu doći do većeg broja ljudi.
unaprid Hvala
Boris Stolfa