Facebook aplikacija vs. web app

Da li ljudi koriste vise facebook aplikaciju ili ulaze preko weba ? Ima li negdje kakva statistika za nase podrucje? Kakva su vasa osobna iskustva među ljudima, sta se vise preferira ?

Po meni gledajuci inace bolji je mobitel jer mozes gdje god da si uci preko mobitela(kafic,skola,posao) a na kompjuteru kuca i internet klubovi ali vise ljudi koristi mobitel nekad i kad sam u kuci vecinom sam na mobitelu, al gledajuci statistiku kad objavim clanak tj gledajuci na google analitiku uvijek je vise ljudi na njemu preko kompjutera nego preko mobitela i tableta.

Nisi me razumio. Mislio sam da li ulaze preko facebook aplikacije ili idu recimo u google chrome pa preko njega otvaraju mobilni facebook.

Veca je verovatnoca da ima vise ljudi koji koriste facebook aplikaciju od pretrazivaca, moje misljenje ali ne mora da znaci da je tako.

Ne znam nikoga ko ulazi na FB na mobilnom preko web čitača… Vjerujem da 99% korisnika koristi aplikaciju, ali svašta je moguće…

1 Like

Ja, haha :joy::joy::roll_eyes:

Pretpostavio sam da ce aplikacija imat prednost pred mobile webom, ali krug ljudi s kojima se druzim svi koriste chrome i preko njega ulaze na face preko mobitela. Cudno ali tako je.