Facebook blokira postove-objave koje vode do portala

go-for-it-a
:o:

1 Like

Nesto si objavio za sta su te ljudi prijavili ili si imao nesto sto je opalilo automatske FB filtere.

Otidji na
https://developers.facebook.com/tools/debug/

Tu ubaci neki link sa svog sajta, pa kad ti javi gresku imaces odgovarajuci link za kontakt pravog odjela Facebook-a. Da li si tako uradio?

edit: evo i ja sam poslao unblock request preko te forme za sajt ti, mozda pomogne…

1 Like

Na portalu forsiram uglavnom, kad kazem uglavnom mislim na 99% pozitivne stvari, medjutim danas imate ljude kojima smeta apsolutno sve, vrlo vjerovatno je moguce da se nekom ne svidja neka vijest pa posalje laznu prijavu fb. Medjutim fb mora pregledati svaku prijavu pa ocijeniti da li se krse fb standardi, prihvatam mogucnost da se nadje poneka fotografija sa googla koja je mozda necija pa smatra da je to krsenje autorskih prava, ne znam ali zaista sam frustriran zbog ovoga najvise jr nema apsolutno nikakvog objasnjenja blokade. U svakom slucaju hvala ti na pomoci, i pokusat cu ovo preko fb debug mada sam nesto slicno vec radio. Hvala jos jednom za unblock request. Pozz

Isao sam na fb debug i svaki puta za svaku vijest sa portala odgovor je isti: We can’t review this website because the content doesn’t meet our Community Standards. If you think this is a mistake, please let us know.
Isao sam naravno napisati i da je greska ali za sad sve uzalud, pa cu vidjeti za par dana da li ce biti izmjena, u svakom slucaju fb gleda i zanemaruje stravicne stvari, uvrede, psovke, krsenja ljudskih prava prijetnje, itd itd a bez ikakvog objasnjenja blokira neki portal koji ni po cemu nije dio bilo cega loseg. Sistem vrijednosti poremecen i odavno je sve otislo u honduras…