Facebook - fan page

Pozdrav,
nisam se nikad bavio facebook-om, a htio bi otvoriti fan page svoj web pa me interesira sljedeče :

1.Jel se moram regati svojim imenom i prezimenom pa napraviti svoj fan page ili ima odmah opcija da regam svoju stranicu bez svoga imena?

  1. Kak sam shvatio ja moram trpati ljude za svoje prijatelje i onda na zid šaljem novosti o stranici, jel ?

  2. Ukratko što je dozvoljeno, a što nije da me nebi banali ili da mi na adresu stigne pismo kao što sam negdje pročitao na ovom forumu (mada sumnjam u to dali je istina)…

  3. Imam još jedan site (igre za odrasle), može li se i od toga napravit fan page ?

:zbogom:

  1. ne moraš svojim pravim imenom i prezimenom, ali moraš otvoriti neki account na neko ime

  2. ne, moraš trpat ljude u taj fan page. staviš link na stranicu da se ljudi učlane u tvoj fan page i tako povećavaš članstvo. a ima i raznih još načian da se povećava članstvo fan pagea (slanje pozivnica prijateljima, reklamiranje preko drugih fan pageova)

  3. nije dozvoljeno spamanje ljudi s raznim linkovima koji nemaju veze s temom fan pagea. i tako…

  4. možeš napraviti fan page od čega oćeš, ne moraš imat uopće stranicu

Ovo pod brojem 4. mislio sam dali toleriraju igrice (prnjavu) ?

Hvala ti na odgovoru :kuc:

:zbogom: