Facebook i Instagram će poput Twittera uvesti pretplatu za verifikaciju računa

Originalna objava: Facebook i Instagram će poput Twittera uvesti pretplatu za verifikaciju računa - GeeK.hr

Kada je Elon Musk preuzeo Twitter, jedan od prvih poteza koje je povukao bilo je uvođenje pretplate za potvrdu računa. Radi se o onoj famoznoj plavoj kvačici koju su pokraj svog imena imali uglavnom samo poznati i slavni. Kako bi postali potvrđeni, prethodno su korisnici morali zadovoljiti neke uvjete kao što su aktivnost, određeni broj…

Da, ali ovo neće biti obavezno kako to laprdaju u današnjim naslovima nego kao opcija.

1 Like

Eto kako ce se lakse do verifikacije

Platis i dobijes

Ovo je vise namjenjeno za influencere i firme

Ovo mi je popravilo dan. Konačno da imaš direktan support od njih. Čim bude dostupno uzet cu pretplatu i tako osigurati sve svoje stranice na glavnom profilu. Plus, dobivaš direktan support od njih. :partying_face::+1:

3 Likeova

Realno, samo imati podrsku se isplati tih para (ako se odnosi i na stranice)

4 Likeova

Konačno. Koliko je ljudi izgubilo profile i velike biznise zbog njihovih debilnih banova. Idući korak je da ćemo se svi morati verifikovati, što je također odlično s obzirom na broj fejk accounta. Ali je ujedno i mač sa dvije oštrice jer je ovo veliki korak ka uspostavi socialnog rejtinga na globalnom nivou.

1 Like

Navodno ima ljudi koji žive bez FB profila.
Platiti će oni koji od toga imaju koristi, bilo financijske bilo socijalne.
Oni koji nemaju, neće platiti i takve uglavnom nije niti briga hoće li FB roknut njihov profil.

Slažem se, meni je Ad account blokiran već godinama (razlog naveli da kao nije potvrđen moj identitet) i nemam opciju da bilo kog kontaktiram u vezi tog. Do blokade je došlo kad sam mijenjao karticu i nisu uspjeli naplatiti jedan račun od njih 100 prije tog. Nemam opciju ni za appeal, a oni help linkovi me samo vrte u krug. Prije sam trošio desetke tisuća dolara godišnje na FB oglašavanje. Nije ni čudo da su u fin. problemima kad nemaju nikakav help support za advertisere.

Kako nemaju imas onaj chat

mislim da bez par desetina miliona kuna ne vrijedis nista :smiley: i meni su ad nalog sjebali, slicna stvar… samo sto ja nisam taj koristio mozda cak i 4-5 godina… znaci nijedan oglas, nista, i dobijem zato sto sam prekrsio pravila oglasavanja (a nisam se uopste oglasavao?!). Debili

Pa da samo tko zna koliko nas takvih “malih” ima. A kasnije sam nastavio oglasavati preko accounta od cure, pa od zaposlenika, pa ih sve blokiralo… bez nekog objasnjenja. A oglasavao sam iskljucivo legalne stvari (boostao clanke), legalnim metodama, tako da je problem bas tehnicke prirode. Cak je jedan racun ostao neplacen, jer nemam opciju kako da ga platim.

Al cijeli taj FB je broken… npr. vec mjesecima im ne radi ona opcija da invajtam ljude u bulku. Na desktopu mi baca error, a na mobitelu vrti u prazno. Na kraju mogucnost invajta nestane, a da nije te ljude uopce pozvao.

Pa sad opet mijenjali da ne mogu s admin accountom stavljati objave na pages, nego moram switchati na page profile, pa to oduzme puno vremena kad imas puno stranica. Pa sad vise nemam pojma ni gdje nove admine dodati, i to su izmijenili.

1 Like

Jednom sam se oglašavo na FB (pre par godina) i nikada više! Prvo bili su preskupi (klikovi) drugo ogulili me za još 40evra jer su vrteli reklame (srećom mojom) skidajući automatski novac s visa debitne kartice:
E onda sam ukinuo oglašavanje stranice od sajta skroz!

Radije bi se oglašavao na google Adwords

Trenutno će Meta Verified podržavati samo vaše pravo ime na vašem profilu.
Čemu toliko uzbuđenje?
i da, neka mi netko pojasni zašto je razlika u cijeni ako ideš preko veba ili preko iosa/androida ??

Što se tiče pozivanja da lajkaju preko desktop varijante, primijetila sam da ispod 100 nema errora, preko 100 gresku izbacuje.

Evo ja sam danas uspjeo i 200… Valjda dolazi do timeouta skripte pa nekad prođe 200, a nekad jedva 100.

1 Like