Facebook i lazni profili

Na koji nacin se borite sa zastitama fb protiv laznih profila, unazad par godina se o tome nije vodilo racuna pa sam i ja licno posjedovao stotine profila. Danas je malo teze, bukvalno su me stavili na neku “crnu listu” i cim napravim novi profil traze potvrde. Sada je korak vise, nakon potvrde mobitelom sada odmah traze i dokumente.
Na koji nacin se vi borite?

Moraš se preseliti :slight_smile:

Ja sam imao lažni profil i na njemu stranica s 1+ milion balkanskih pratioca. Iz cistog mira mi je blokiran racun i morao sam poslati osobnu ili putovnicu da mi vrate. Kako je bilo lazno ime nisam mogao nista uciniti i izgubio sam sve prihode.
Bolje jednostavno na pravom profilu imaj stranice.

Uvijek sve stranice na pravom profilu držati…to definitivno…možeš ti admina staviti i druge profile… meni se desilo nešto slično…samo nije bilo toliko pratitelja…

1 Like

Ma ja lazne koristim za dovodjenje lajkova i vodjenje grupa.
Dok pravi koristim za page.
Ali sad tesko da mogu lazni da napravim, ovdje je neko skoro napisao da mu prijatelj ima preko 500 laznih i koristi neki program za prikrivanje ali ne mogu da nadjem ko je to…

u danasnje vrijeme jako tesko, ako bar moras probaj nabavit residential USA proxy i aged PVA fb account. I sa time opet je velik rizik…

1 Like

Problem je sto sa stranicom ne mozes postati u neke grupe niti lajkati nesto, jedino sa profilom

Naravno :slight_smile: da moze ne bi nam ni trebali lazni profili