Facebook IA isplata i konvertiranje valuta

Zdravo svima. Izvinjavam se ako dupliram temu ali nisam mogao pronaci odgovor.

Naime, krenuo sam sa Facebook IA.

Zanima me sljedece:

Imam devizni racun u eurima koji koristim za adsense
Zanima me da li ce mi moci na taj isti leci uplata od Facebooka obzirom da je zarada u dollarima?

U pitanju je devizni racun.

A zašto ne bi mogloooo :smiley:
Kad dižeš konvertuju ti i tjt

Pa reko zato sto mi je taj racun otvoren u eurima kada sam ga otvarao za adsense pa da nece praviti to problem.

No problem :smiley: (dvajst karaktera)

Nikakvih problema nema, ja pitao tetu u banci u vezi toga, kaže ona da kad ukuca moj devizni račun u računar, prikazuju joj se sve devize, što znači da možeš primati sve devize a ne samo dolare i eure koji su najčešći u ovome poslu, naravno oni to konvertuju u marke, kune ili dinare po tvojoj želji. Ja sam već dizao dolare od IA sa deviznog računa na kojeg su dolazili euri sa adsensa, ako je to odgovor na tvoje pitanje.

Evo gledam zadnjih dana, paypal sam među prvima poceo koristiti u Bosni kad je izašao , tacnije kad je uveden za Bosnu , vazda dolar bio “skup” sad kad trebam isplatiti u dolarima neku zaradu od ovog fb odjednom kupovni kurs 1,59 , odo se ranit …

prosle godine je bio strasan dolar, kada su lupali po onim islamistima

1,91 mislim da je bio kurs, znam da jedan dobar period nista nisam nabavio sa ebay haha

ejs da mi je vratiti vrijeme haha bilo mi svejedno je l’ dolar ili euro hahaha i od tada mi ostalo da dolar racunam kao i euro pa se sad svaki put razocaram kad vidim realno stanje hahha