Facebook Instant Games

Poz, zanima me ima li balkanaca ovdje da su uletili u ovo ludilo sa Facebook Instant Games. Tocnije sa onim kvizovima sto vec duze vrijeme kruze (nametests i slicni)
Kolega i ja objavili nas app pa cekamo odobrenje da mozemo postavit live, ako ima tko da se bavi i htjeo bi razmjenit iskustva/popricati o tome javite se.
Evo screenshot da znate o cemu tocno pricam

Kako se moze zaraditi od ovoga? Mislim kako funkcionise?

Najsigurnija zarada je upregnuti ruke i mozak i raditi.:innocent::innocent::innocent::innocent::beetle::beetle::beetle::beetle::turtle::turtle::turtle::turtle::rooster::rooster:

Monetizacija putem Audience Network, kao i facebook IA

Sta je pisac htio reci?

Vjerojatno je tia reći da je najsigurnija zarada na baušteli

2 Likeova

Ja sam radio za Balkan pre 2-3 godine kombinacija skripte Socio quiz + adsense. Socio quiz je u to vreme bila samo čisti kviz, a koliko kapiram ova skripta radi neke random rezultate pa ljudi dele na fejs ili se varam?
S obzirom da fejs gubi korisnike ne znam koliko je ovo zanimljivo danas. Jedino za ovu ekipu 50+.
Uglavnom, na takvom viralnom kvizu sam lepo zarađivao dok jednog dana nije stiglo upozorenje adsensa da sklonim reklame sa takvog sajta. Posle par meseci sam shvatio je greška bila moja, jer nisam apdejtovao skriptu na verziju koja nije imala bug sa ad segmentima, ali je bilo kasno da se vraćam na taj posao.
Puno sreće

2 Likeova

Da ja vec duze vrijeme pokusavam totalnu suprotnost, biti pun para ko brod a da prakticki nista ne radim. Odnosno da radim ono sto mi se radi.

Trenutno nije brod, rekli bi da je splav, ali to je pocetak sad radim da udjem u neki kajak. Do kraja zivota ako bude cruiser ili tnaker ja zadovoljan, haha

Uletio ovdje jer mi ovaj Facebook Instant Games zvuci kao nesto sto bi mogao ja da probam, da nista ne radim a da zaradim… pa eto ako me netko moze usmjeriti…

2 Likeova

Ako slucajno nekoga zanima kako to izgleda napravili smo global launch danas.

1 Like