Facebook komentari

Pred nekoliko tjedana sam implementirao facebook komentare na jedan portal koji održavam.

Često se dešava da osoba XY objavi komentar i on ne bude vidljiv u komentarima već ga vidim tek kad odem na “Moderator view”.
Nije mi lako doći do takvih korisnika da ih pitam da li su mijenjali postavke privatnosti. Pretpostavljam da bi moglo biti do toga, ali nisam našao konkretne informacije u dokumentaciji, a moram priznati da nisam niti čuo za slična iskustva.

Atribut href je dobar, sumnjam da je greška s moje strane. Jednostavno komentare nekih korisnika mogu vidjeti tek kad odem na moderator view.

To se desi možda u <5% slučajeva.

Ima li netko sličnih iskustva? Možda netko zna rješenje ili barem uzrok problema?

istu stvar sam primjetio prije mozda godinu dana na jednom svom sajtu, pa sam izbacio fb komentare. cak i vise od 5%, vrlo iritantno kod puno komentara

nesto sam citao da su sada fb komentari indexabilni od strane trazilica, znaci li to da i sadrzaj komentara ulazi u sadrzaj stranica na kojima se pokazuju ili ih google indexira na facebooku?